Trijų lietuvių Stambulo "Ulker" komanda pasiekė Turkijos pirmenybių pusfinalį. Trečiadienį antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Stambulo ekipa Ankaroje 93:85 (29:22, 23:20, 19:20, 22:23) nugalėjo vietos "Turk Telekom" klubą.

"Ulker" laimėjo abejas ketvirtfinalio rungtynes, o seriją – 3-0. Ketvirtfinalį "Ulker" pradėjo pirmaudama 1-0.

Įpusėjus mačui "Ulker" pirmavo 52:42, o 26-ąją minutę Stambulo krepšininkų pranašumas siekė 16 taškų – 64:48.

Tačiau Ankaros klubas sugebėjo atsitiesti. Po spurto 13:5 šeimininkai 36-ąją minutę priartėjo iki 74:77. Visgi per likusį laiką "Ulker" pergalės iš savo rankų nepaleido.

Nugalėtojų klube tarp lietuvių rezultatyviausiai žaidė Saulius Štombergas, kuris pelnė 16 taškų. 7 pridėjo Virginijus Praškevičius, o 5 – Eurelijus Žukauskas.

Daugiausiai taškų "Ulker" klubui pelnė Keremas Tunčeri – 25. Dušanas Vukčevičius įmetė 19, o Keremas Gonlumas – 15 taškų.

Pusfinalyje "Ulker" kovos su Stambulo "Bešiktaš" bei Izmiro "Tuborg Pilsener" poros laimėtoju. Serijoje 2-0 pirmauja "Bešiktaš".