Aštuntąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo absoliutūs lygos lyderiai Dalaso „Mavericks“ (43-9) krepšininkai. Jie išvykoje po puikiai sužaisto ketvirto kėlinio 99:93 (22:20, 23:28, 26:24, 28:11) palaužė Milvokio „Bucks“ (19-33) ekipą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Mavericks“ deficitas siekė net 16 taškų, tačiau vedami puikiai rungtyniavusio Dirko Nowitzki Dalaso krepšininkai sugebėjo pavyti varžovus ir persverti rezultatą.

„Jaučiame, kad esame gerai besiginanti komanda, tačiau tą daryti turėtume pradėti truputėlį anksčiau. Ypač žaisdami išvykoje ir turėdami 16 taškų deficitą“, – po rungtynių šypsojosi beveik trigubą dublį atlikęs Nowitzki. Jis pelnė 38 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą kartą Dalaso ekipa į priekį išsiveržė iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 4 sekundes. Tuomet pasinaudojęs trečiąja galimybe, po puolime atkovotų kamuolių du taškus iš po krepšio įmetė Nowitzki (93:92).

„Tai gniuždo. Pergalės ateina pas tuos, kurie labiau nori laimėti rungtynių pabaigoje. Dalaso ekipa įrodė, kad ji šį kartą tikrai norėjo labiau“, – pralaimėjimo priežasčių ieškojo „Bucks“ gynėjas Charlie Bellas.

„Bucks“: Rubenas Pattersonas 20, Andrew Bogutas 16 (17 atk. kam.), Maurice'as Williamsas 15, Charlie Villanueva 15, Earlas Boykinsas 13, Charlie Bellas 11.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 38 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Joshas Howardas 15 (8 atk. kam.), Jerry Stackhouse 13, Jasonas Terry 11 (10 rez. perd.).