Tomašas Satoransky prie pergalės pridėjo 17 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Tritaškius taikiau nei dvitaškius pataikę „Barcelona“ (4-3) ekipos žaidėjai Eurolygos „Top 16“ etape įsirašė ketvirtąją pergalę.

Xaviero Pascualio auklėtiniai E grupės susitikime namuose 82:70 (22:20, 30:19, 14:17, 16:14) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ (2-5) klubą, kuriam atstovauja Martynas Pocius.

Devynis taškus paeiliui be jokio atsako pelnę Turkijos komandos krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus bei pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (62:66).

Bet tada „Galatasaray“ krito į duobę, daugiau nei penkias minutes nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o tuo puikiai pasinaudojo aikštės šeimininkai.

Tomašas Satoransky, Mario Hezonja ir Alexas Abrinesas smeigė po tritaškį, „Barcelona“ spurtavo 11:3 ir priešprasidedant paskutinei ketvirčio minutei įgijo įtikinamą – 14 taškų persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga (82:68).

Aikštės šeimininkai šiame mače iš toli pataikė 16 metimų iš 32 (50 proc. taiklumas), o dvitaškius metė 45 proc. taiklumu. Tuo metu Turkijos ekipos žaidėjai pataikė tik 7 tritaškius iš 22 (31 proc. taiklumas).

Nuo suolo pakilęs Pocius per 20 minučių pasižymėjo 6 taškais (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 2 naudingumo balus.

„Barcelona“: Tomašas Satoransky 17, Boštjanas Nachbaras 15, Justinas Doellmanas 12 (9 atk. kam.), Ante Tomičius 12 (9 atk. kam.), Juanas Carlosas Navarro 11.

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 18, Patricas Youngas 11 (14 atk. kam.), Enderas Arslanas 9, Justinas Carteris 9.