Železniko FMP ekipai tereikėjo išsaugoti 4 taškų pranašumą, kurį serbai susikrovė žaisdami išvykoje su Las Palmo „Gran Canaria“. Namie Belgrado priemiesčio ekipa Las Palmo komandą palaužė 70:64 (14:19, 14:17, 22:15, 20:13) ir pateko į ketvirtfinalį.

Per pirmą rungtynių pusę atrodė, jog svečiai iš Ispanijos buvo geriau pasirengę mačui. „Gran Canaria“ puikiai atakavo iš tolimų distancijų, gynėsi bei kovojo dėl kamuolių. Tačiau vaizdas kardinaliai pasikeitė po didžiosios rungtynių pertraukos. FMP per trečiąjį kėlinį sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau, daugiausiai Zorano Ercego bei Aleksandro Rasičiaus pastangomis, persvėrė rezultatą ir šventė pergalę.

FMP komandai neatstovauja nei vienas legionierius. Bendras šios komandos žaidėjų amžiaus vidurkis yra tik 23 metai.

FMP: Zoranas Ercegas 23, Aleksandras Rasičius 11 (5 rezult. perd.), Milošas Teodisičius ir Bojanas Kristovičius po 8.

„Gran Canaria“: Marcusas Norrisas 16 (5 rezult. perd.), Sitapha Savane (6 atk. kam.) ir Jimmie Hunteris po 10, Roberto Guerra 7.

•

Jeruzalės „Hapoel“ bei „Ventspils“ komandų aštuntfinalio poroje intrigos nebuvo. „Hapoel“, Izraelyje susikrovę 15 taškų (88:73) persvarą, žydai vargo neturėjo ir Latvijoje. Naujieji Izarelio taurės laimėtojai šįkart Latvijos čempionus palaužė išvykoje 73:62 (22:15, 23:13, 15:12, 13:22).

Rungtynių pradžioje „Ventspils“ pirmavo, tačiau tai truko neilgai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai persvėrė rezultatą (17:15) ir po keleto Tymothy Bowerso taiklių metimų įgijo solidžią 12 taškų pervarą. Vėliau „Hapoel“ dar labiau perėmė iniciatyvą, spurtavo net 20:0 ir viskas šioje poroje tapo aišku dar nepasibaigus trečiajam kėlinui.

„Ventspils“: Dušanas Jeličius 15 (10 atk. kam.), Dalronas Johnsonas 10 (9 atk. kam.), Aigaras Vitolas 8.

„Hapoel“: Mario Austinas 22 (7 atk. kam.) Bowersas 18 (10 atk. kam.), Meiras Tapiro 12 (12 atk. kam.).

•

Vieni turnyro favoritų Madrido „Real“ krepšininkai namie 73:57 (12:18, 21:18, 18:12: 22:9) nugalėjo Berlyno „Alba“. Vokietijoje „Karališkasis“ Madrido klubas buvo įveikęs Berlyno ekipą 9 taškų (74:65) skirtumu.

Mačą geriau pradėjo svečiai iš Vokietijos. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pirmavusi „Alba“ antrojo kėlinio pradžioje įgijo net 12 taškų (12:24) pranašumą. Tačiau vėliau Vokeitijos ekipos persvara ėmė tirpti. Per ketvirtąjį ketvirtį „Real“ ėmė dominuoti aikštėje ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„Real“: Raulis Lopezas 15, Charlesas Smithas ir Blagota Sekuličius (6 atk. kam.) po 12.

„Alba“: Nicolajus Simonas 12, Wlliamas Avery 11 (10 atk. kam.), Johannesas Herberis 7.