Paulius Valinskas demonstruoja stabiliai gerą žaidimą
Nuotr. FIBA Europe/R.Koksarovs
Kauno „Žalgirio“ dubleriai (16-16) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse namuose 89:80 (21:23, 23:15, 25:19, 20:23) pranoko „Vilniaus“ (11-21) krepšininkus ir nutraukė jų penkių paeiliui laimėtų susitikimų seriją.

Pusantro kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau antrajam ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai pradėjo tolti nuo varžovų. Laimėję atkarpą 11:2 jie pirmavo 44:36.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai ir toliau išlaikė iniciatyvą ir padidino savo persvarą iki dviženklio skaičiausi – 64:50.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Vilniaus“ deficitas pasiekė 16 taškų ribą – 75:59, o likęs susitikimo laikas tebuvo formalumas.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 24 (6 atk. kam.), Vidas Ginevičius 19, Martynas Echodas 14.

„Vilnius“: Jermaine‘as Love‘as 26, Ignas Daukšys 20, Pranas Skurdauskas 10 (8 atk. kam.).

2015-02-14 13:50
megstu_isiterpti
manau gineviciu turetu krapikas priglausti kad galetu lekaviciu su karinausku ismokyti gudrybiu, tada gal ir eurolygoj dar galetu 3 minutes isleist krapikas subauduot ka nors del prazangu limito