Rygos „ASK Riga“ įžaidėjas Curtisas Millage‘as priešpaskutinę mačo sekundę pataikė dvitaškį ir jo ekipa FIBA Europos taurės varžybose 70:68 palaužė Renaldo Seibučio Atėnų „Maruossi“.

Tai buvo trečioji Latvijos ekipos pergalė J grupėje, po kurios ji išsaugojo viltis patekti į kitą etapą. Dabar Ramūno Butauto auklėtiniams kitą savaitę reikės įveikti grupės lyderius Mariupolio „Azovmash“ ir tikėtis, kad Maskvos srities „Dinamo“ pralaimės „Maroussi“ ekipai.

Rezultatyviausias šiose rungtynėse „Maroussi“ gretose buvo Seibutis, per 23 minutes pelnęs 12 taškų (2/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Rygos ekipai Steponas Babrauskas per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„ASK Riga“: Curtisas Millage‘as 18 taškų, Sandis Valteris 11, Steponas Babrauskas ir Raitis Grafas po 10.

„Maroussi“: Renaldas Seibutis 12, Konstantinos Charalampidis 11.