Mindaugo Kuzminsko sąskaitoje – 12 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai
Nuotr. AFP – Scanpix
Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (1-6) patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etape. Joano Plazos auklėtiniai svečiuose 74:79 (21:27, 20:17, 17:21, 16:14) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3-4) krepšininkams.

Kuzminskas pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias žaidėjas. Lietuvis per 21 minutę pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Baskų pergalę nulėmė trečiajame kėlinyje pradėtas spurtas. Šio ketvirčio viduryje „Unicaja“ dar pirmavo 52:51, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje dviženklę persvarą jau turėjo „Laboral Kutxa“ komanda – 70:58.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Andalūzijos ekipa spurtavo 7:0 ir prisivijo – 72:76. Vis tik prasidėjus paskutinei minutei šansą dar labiau priartėti vėjais paleido suklydęs Jaysonas Grangeris, o šeimininkų pergalę įtvirtino Dariaus Adamso ketvirtasis tritaškis.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 12 (7 atk. kam.) Jaysonas Grangeris ir Kostas Vasileiadis po 11, Willas Thomasas ir Carlosas Suarezas po 9.

„Laboral Kutxa“: Darius Adamsas 20, Fernando San Emeterio, Tornike Shengelia ir Fabienas Causeuras po 12, Benas Hansbrough 7.

2015-02-14 12:10
Donce_3000_Gryzo
Kai komanda treniruoja siuolaikini krepsini suprantantis bei zaideju psichologiskai nezlugdantis bei savo principu nerodantis ir nesivadovaujantis 15 metu senumo atgyvenusiais deriniais treneris tai tokie zaidejai kaip Kuzia gali zaisti ir megautis krepsiniu bei rodyti tikraji savo talenta, o ne buti pastoviai kazkokioje baimeje ar itampoje :)
2015-02-14 03:34
Kuzia kaip per tokį trumpą laiką tai ir daug išmetė (gaila kad 3 pts nelabai krinta, bent iš stats sprendžiu), bet paradoksas vistiek tas, kad Malaga su tikrai geresniu biudžetu El varo prasčiau už Ž. Kita vertus jie ACB kentauja, kad yra labai sudėtinga. O Tau Ceramica, tai išvis keistas fenomenas, atrodo komanda jau vapše be minties, bet va jau 3 pergalė. Keista EL...
2015-02-14 00:18