A.J. Slaughteris rinko labai svarbius taškus susitikimo pabaigoje
Nuotr. AFP-Scanpix
Atėnų „Panathinaikos“ (5-2) turėjo vargo su Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės, kurioje taip pat žaidžia ir Kauno „Žalgiris“, autsaideriais. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai po permainingos kovos namuose 74:69 (26:6, 11:23, 15:22, 22:8) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-6) krepšininkus.

Šeimininkai itin sėkmingai pradėjo rungtynes, startuodami atkarpa 18:2, o pasibaigus pirmajam kėliniui turėdami net 20 taškų pranašumą – 26:6. Serbai tokio šalto dušo nepabūgo ir antrąjį kėlinį pradėjo spurtuodami 17:2 bei prisivydami varžovus – 23:30.

Po didžiosios pertraukos „Crvena Zvezda“ sugebėjo visiškai išlyginti žaidimą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje ir įsiveržti į priekį – 53:52. Paskutiniojo ketvirčio metu tarp komandų vyko atkakli kova, o likus žaisti 4 minutes svečiai iš Serbijos pirmavo 65:60.

Graikijos ekipą nuo netikėtos nesėkmės išgelbėjo A.J. Slaughterio ir Dimitrio Diamantidžio žaidimas. Šių krepšininkų taškų dėka „Panathinaikos“ spurtavo 10:0 ir likus žaisti pusantros minutės pirmavo 70:65.

Iki mačo pabaigos likus 21 sekundei „Crvena Zvezda“ atsilikinėjo 69:72, tačiau galėjo organizuoti lemiamą ataką. Iniciatyvos ėmėsi Marcusas Williamsas, bet rezultatą galėjęs išlyginti jo tritaškis skriejo pro šalį, todėl svečiams teko susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu.

„Panathinaikos“: A.J. Slaughteris 16, Estebanas Batista 13, Jamesas Gistas 12, Dimitris Diamantidis 11 (10 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius (10 atk. kam.) ir Charlesas Jenkinsas po 17, Marcusas Williamsas 10, Luka Mitrovičius 8.

2015-02-14 11:52
Donce_3000_Gryzo
Arturiuk, ziurek tu gal sudrycio reikalu nes arteja LKF o ten tikriausiai pusfinalyje pliuxa nuo Neptuno gausit, kad palaikymas bus Klaipedos puseje beveik garantuoju :)
2015-02-14 01:17
xxx
2015-02-14 01:12
Bega pirmas ketvertas nuo likusiu komandu.zalgiris per 7rungtynes turesiskovot 3 pergalem saugiau nei barca ir dar juos iveikti. Uztenka zalgiriui viska laimet o barcai pralosti 2kartus ir zal nepatenka.Pao makabi real dar labiau nutole.