Mindaugas Kupšas žaidė tik 8 minutes
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Trečiąją pergalę iš eilės VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kupšo atstovaujama Talino „Kalev/Cramo“ (8-11) komanda, kuri svečiuose 87:83 (21:23, 26:19, 15:14, 25:27) įrodė pranašumą prieš Krasnojarsko „Jenisej“ (5-14) ekipos žaidėjus.

Nuo suolo pakilęs lietuvis aikštėje praleido 8 minutes, pasižymėjo 4 taškais (2/2 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidė Frankas Elegaras, kuris per 37 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 16 bei perėmė 3 kamuolius ir surinko 40 naudingumo balų.

„Jenisej“ ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs, 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs, 7 kamuolius atkovojęs ir 34 naudingumo balus surinkęs Donellas Cooperis.

Šešiolikos komandų turnyrinėje lentelėje Talino klubas užima devintąją vietą.

2015-02-14 21:06