Dovydas Redikas sužaidė vienas nerezultatyviausių rungtynių Latvijoje
„Jekabpils“ (12-11) ekipa su Dovydu Rediku Latvijos pirmenybių rungtynėse atsirevanšavo Liepojos „Triobet“ (17-5) komandai už pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalyje. „Jekabpils“ namuose laimėjo 78:73 (27:20, 18:18, 16:21, 17:14).

Dovydas Redikas šįkart nebuvo tarp rezultatyviausių savo komandos žaidėjų. Gynėjas per 35 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Edgaras Želionis, kuris per 29 minutes į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, 3 kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Andrius Mažutis ant parketo praleido 26 minutes, per kurias surinko 3 taškus (1/3 tritaškiai), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir 2 kartus prarado kamuolį.

2015-02-14 23:33
leopoldas
redikas bent papiso valentaite

--
2015-02-14 22:39
Donce_3000_Gryzo
Cia apie krepsini portalas, o ne pasaulio aktualijas :)
-1
2015-02-14 22:01
to Donce_3000_Gryzo
no shit troli, po kiekvieno Rediko ar Cizauska tema tai rasoma. Gal pasakok ka nors nauja? Pvz Rusija uzpuole Ukraina.
-1
2015-02-14 21:37
Redikas, Cyzas auksines jaunimo kartos vieni is pagrindiniu pergaliu kalviai buvo bei daug zadantys jaunuoliai, o dabar trainiojasi po ne tai kad LKL'o bet latviu vidutiniokus - ka reiskia per anksti uzriesta nosis ir nenoras dirbti bei tobuleti.