Pergalingai Eurolygos „Top-16“ etapą pradėjo Maskvos CSKA krepšininkai. Jie namie E grupės varžybose be didesnio vargo 81:69 (22:23, 23:22, 20:6, 16:18) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą.

Sėkmingai su Eurolygos čempionais Badalonijos krepšininkai kovo tik pirmus du kėlinius, kai baigiantis antrajam ketvirčiui tritaškį pataikęs Lubosas Bartonas išlygino rezultatą (45:45).

Visgi po ilgosios pertraukos CSKA pradėjo didinti apsukas. Trečiąjį kėlinį pradėję spurtu 16:3 Maskvos krepšininkai susikrovę solidų 13 taškų pranašumą (61:48), kuris ketvirtojo kėlinio viduryje buvo šoktelėjęs net iki 23 taškų (79:56).

CSKA: Matjažas Smodišas 24 taškai, Trajanas Langdonas 13, Theodoras Papaloukas 11, Davidas Andersonas 9, Johnas Robertas Holdenas 8, Oscaras Torresas 7.

„Joventut“: Rudy Fernandezas 20 taškų, Lubusas Bartonas 14, Robertas Archibaldas 11, Andrej Sullivanas 9, Charlesas Gainesas 8.

turi jie gi viena rimta ruski j.r.holdena.
2007-02-15
nu cska gynyba taj gelezine stopudovai,kad i final4 prasimus net abejoniu nekyla,bet galetu neleist tiek daug legionieriu komandos eurolygoj turet,nes cska rusu legendine komanda,o ruskiai tik atsargini ir tesildo,ziauru cia