Dar vieną pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji namie 77:69 (16:11, 20:20, 16:23, 25:15) nugalėjo Velgo „Welg“ klubą, kuriam atstovauja Tomas Purlys ir Šarūnas Skadas.

Nugalėtojams Saulius Dumbliauskas per 30 minučių pelnė 7 taškus (1/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Kitas Tartu klubo lietuvis Osvaldas Mačernis per 38 aikštėje praleistas minutes pelnė 6 taškus (1/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Skadas per 38 minutes įmetė 20 taškų (10/13 dvitaškių, 0/3 baudų), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus bei 3 kartus prasižengė.

Purlys per 9 minutes surinko 1 tašką (0/1 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei 1 kartą suklydo.

„Fausto“ ekipa, iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 9 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą, tuo tarpu „Welg“ ekipa, turinti 11 pergalių ir 15 nesėkmių, žengia aštuntoje vietoje.