Kevinas Durantas pasipiktinęs žurnalistų galia renkant geriausius lygos žaidėjus
Kevinas Durantas pasipiktinęs žurnalistų galia renkant geriausius lygos žaidėjus
Nuotr. AFP - Scanpix
Oklahomos „Thunder“ lyderis Kevinas Durantas NBA lygoje pagarsėjo kaip kuklus vyrukas paprastai bendraujantis su žiniasklaida. Bet 26-erių krepšininkas pratrūko kalbėdamas prieš „Visų žvaigždžių“ mačą Niujorke.

„Jūs nežinote absoliučiai nieko“, – pasipiktinęs Durantas pakomentavo gandus, kad Scottas Brooksas gali netekti „Thunder“ trenerio kėdės.

„Bendrauju su jumis tik todėl, nes tokia mano pareiga. Man nesvarbu, ką jūs rašysite. Jūs nesate mano draugai. Vieną dieną jūs mus mylite, o kitą dieną – nekenčiate. Tokia yra viso to dalis. Aš jau pripratau“, – teigė krepšininkas paklaustas, kokius straipsnius norėtų matyti žiniasklaidoje.

Durantas įsitikinęs, kad žurnalistai neturėtų spręsti, kuriam krepšininkui atiteks geriausių lygos žaidėjų apdovanojimai. Jis mano, kad žiniasklaidos atstovai neturi pakankamai kompetencijos ir rinkimuose dalyvauti turėtų patys žaidėjai.

„Manau, kad jūs turite per daug galios. Jūs nelabai ką suprantate, ar bent jau žinote gerokai mažiau, nei patys žaidėjai. Mes žaidžiame vienas prieš kitą kiekvieną vakarą ir žinome, kas ką kalba aikštelėje ir kaip elgiasi su komandos draugais. Mūsų balsas turėtų būti svarbus, tai neteisinga, jog žurnalistai turi daugiau galios.“

Naudingiausias praėjusio NBA sezono krepšininkas mano, kad rinkdami geriausius krepšininkus žurnalistai dėmesį atkreipia tik į pačius garsiausius vardus, o kai kurie žaidėjai, kurie Duranto manymu galėtų tapti geriausiai besiginančiais, ar geriausiais šeštais žaidėjais, lieka nepastebėti.


Rodyti komentarus
2015-02-17 22:25
ArchitektasŠiaip tai visai ne į temą pakalbėjo tas KD šiuo atveju.Visų pirma, jei ne žiniasklaidos galios, tai tas pats KD dabar gautų 2 mln USD ir džiaugtųsi, kad nereikia eit kur nors šiukšlininku dirbt, žinant, kad jis pats iš lanai skurdžios šeimos. Jei rimtai, tai būtent komunikacinis tinklas ir sukuria tas žvaigždes, o ne patys žaidėjai. Juk jei aš dabar staigiai išrasiu kokį nors naują sportą ir ten bus žvaigždžių jame, bet niekam nebus įdomu, tai nebus nei dėmesio, nei pajamų, nei kažko kito. Ždž, krepšinio industrijoj krepšininkai tikrai nėra svarbesni už komunikaciją, vadybą ir kapitalą, kuris į visa tai investuoja.Antra, JAV sporto žurnalistai tikrai dažnai yra labai gerai savo sritį išmanantys, žino visus užkulsius ir supranta žaidimą bei tą supratimą gali perteikt visiem daugiau mažiau suprantama kalba. Tad tikrai nėra taip, kad ten kažkokie tai neišmanėliai dirba.Trečia, va kaip Barklis pašnekėjo apie HOU, tai irgi baisu. Jo, kad jis buvo sporto žvaigždė, tai nereiškia, kad tą sportą ir visas jo subtilybes gerai išmano. Jis mokėjo žaist savo pozicijoj ir tiek. Čia tas pats, kaip sakyt, kad bet kuris eilinis kareivis supranta tiek pat kiek ir generolas, nes jis directly engage'ina su priešu, todėl geriau supranta ir apie karą in general nei generolas.Žaidėjai itin svarbi dalis, bet be visos industrijos jie būtų niekas.


Gautum tu du milijonus, tai tikrai negalvotum apie šiukšlių rinkimą. Nusišnekėjai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 17:54
Šiaip tai visai ne į temą pakalbėjo tas KD šiuo atveju.

Visų pirma, jei ne žiniasklaidos galios, tai tas pats KD dabar gautų 2 mln USD ir džiaugtųsi, kad nereikia eit kur nors šiukšlininku dirbt, žinant, kad jis pats iš lanai skurdžios šeimos. Jei rimtai, tai būtent komunikacinis tinklas ir sukuria tas žvaigždes, o ne patys žaidėjai. Juk jei aš dabar staigiai išrasiu kokį nors naują sportą ir ten bus žvaigždžių jame, bet niekam nebus įdomu, tai nebus nei dėmesio, nei pajamų, nei kažko kito. Ždž, krepšinio industrijoj krepšininkai tikrai nėra svarbesni už komunikaciją, vadybą ir kapitalą, kuris į visa tai investuoja.

Antra, JAV sporto žurnalistai tikrai dažnai yra labai gerai savo sritį išmanantys, žino visus užkulsius ir supranta žaidimą bei tą supratimą gali perteikt visiem daugiau mažiau suprantama kalba. Tad tikrai nėra taip, kad ten kažkokie tai neišmanėliai dirba.

Trečia, va kaip Barklis pašnekėjo apie HOU, tai irgi baisu. Jo, kad jis buvo sporto žvaigždė, tai nereiškia, kad tą sportą ir visas jo subtilybes gerai išmano. Jis mokėjo žaist savo pozicijoj ir tiek. Čia tas pats, kaip sakyt, kad bet kuris eilinis kareivis supranta tiek pat kiek ir generolas, nes jis directly engage'ina su priešu, todėl geriau supranta ir apie karą in general nei generolas.

Žaidėjai itin svarbi dalis, bet be visos industrijos jie būtų niekas.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 17:53
gou
Niks newyork stipresne galetum ai nusikeikt

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 13:56
Kauno_lKl PlayoffPasakė tiesa KD. Mat zurnalistai remiasi statiskika, ir megiamiausiais zaidejais. PVZ: zurnalistai sako kad LBJ po traumos nesustabdomas, tikras MVP. Krepsininkai sako kad sunku suprasti, apsigynti pries puolimo masina Hardena kuris galis pataikyti, pasuoti(kartais ir savo noru), atkovoti. Galetu padaryti kad ir zaidejai ir zurnalistai gal tada butu lygios jegos, savo kategorijos zaidejai butu isrenkami saziningai(MVP, POY)


bet gal krepsininkai nemato, kad Hardeno gynyba neypatinga. reik suporast, kad jie kasi mato is savo perspektyvos, t.y. pakankamai subjektyviai. kai toks varzybu maratonas, kad reikia zaist 4 varzybas per 5 dienas dar su kelionem, tai vargu, ar kasioriai apskritai turi laiko varzybu analizem. ne ju tai darbas, tai tegu ir nesikisa.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 13:52
to AndrasLogika pas tave keista. Žurnalistai gali tiksliau vertinti žaidėjus nei patys žaidėjai žaidžiantys vieni prieš kitus? Vien todėl, kad statistiškai pastarųjų intelektas žemesnis? Kas per briedas? :-) Taip, nebūtina tapti geru krepšininku, kad išmanyti krepšinį, bet nejaugi manai, kad turi geresnį krepšinio suvokimą už Durantą? Ar, kad kažkiek krepšinį išmanantys žurnalistai gali tiksliau įvertinti žaidėjo savybes nei patys žaidėjai, nors gyvenime nėra žaidę prieš jį? :-) O gal tai labiau susiję ne su poreikiu išrinkti objetyviai geriausius, bet labiau su NBA rinkodara? Gal tiesiog taip finansiškai naudingiau pačiai organizacijai?


o tai Duranto krepsinio suvokimas labai aukstas? :) jei butu labai aukstas, nemetytu nesamoniu per rankas ir pasuotu draugam. teisingai sake - jus galvojat tie top zaidejai yra kazkokie proto bokstai? jie tik talenta turi, o proto biski igauna su amzium. nesakau, kad zurnalistai kazkokie superekspertai, ir jie daznai turi savo subjektyvias simpatijas ir antipatijas, daznai nugrybauja su tom savo statistinem analizem, bet ju nuomone tikrai objektyvesne, nei butu paciu zaideju, nes ju darbas yra analizuot, o kasioriu - zaist.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 13:47
Pasakė tiesa KD. Mat zurnalistai remiasi statiskika, ir megiamiausiais zaidejais. PVZ: zurnalistai sako kad LBJ po traumos nesustabdomas, tikras MVP. Krepsininkai sako kad sunku suprasti, apsigynti pries puolimo masina Hardena kuris galis pataikyti, pasuoti(kartais ir savo noru), atkovoti. Galetu padaryti kad ir zaidejai ir zurnalistai gal tada butu lygios jegos, savo kategorijos zaidejai butu isrenkami saziningai(MVP, POY)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 12:33
G.K.
Bėda ta, kad jeigu krepšininkai rinktų pvz best defenderį, manau visi apdovanojimus skirtų krepšininkui prieš kurį pačiam sunkiausia pult, t.y. savo pozicijos žaidėją.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 12:26
Kolegos,o ką gali pasakyti toks kaip Sandersas,kuriam tik mergos ir apsišniot rūpi?o ten tokių daugiau nei puse....
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 11:34
to Andras
Logika pas tave keista. Žurnalistai gali tiksliau vertinti žaidėjus nei patys žaidėjai žaidžiantys vieni prieš kitus? Vien todėl, kad statistiškai pastarųjų intelektas žemesnis? Kas per briedas? :-) Taip, nebūtina tapti geru krepšininku, kad išmanyti krepšinį, bet nejaugi manai, kad turi geresnį krepšinio suvokimą už Durantą? Ar, kad kažkiek krepšinį išmanantys žurnalistai gali tiksliau įvertinti žaidėjo savybes nei patys žaidėjai, nors gyvenime nėra žaidę prieš jį? :-) O gal tai labiau susiję ne su poreikiu išrinkti objetyviai geriausius, bet labiau su NBA rinkodara? Gal tiesiog taip finansiškai naudingiau pačiai organizacijai?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 11:18
KD pasakė tiesą, bent per pusę turėtų lemt sprendimas žaidėjų ir žurnalistų o ne vien žurnalistia kad renka, nes tikrai ne visos statistikos atspindi kartais žaidėjus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 11:17
AndrasTik jau nereikia... nebūtina tapti geru krepšininku, kad išmanytum krepšinį... visiškas nesamones kalba, o kodėl nesamones kalba? Nes 95% visų krepšininkų tik sportuoja... pavalgyt, pabėgiot, kartais perskaito kokią knygą "pop", palošia su PS, na ir ką miega.. net nežino daugelis kur ta eu,.. :)) ką jau kalbėti apie rimtesnius dalykus. Galima žinoma tuštulių rasti ir kitoje barikadų pusėje, ką manau daugelis ir mato, tačiau nekalbėkit apie visus.


Aha, dar + dalyvauja visose socialinėse akcijose, nba cares programoje (99 procentai žaidėju), kai kurie jauni dar ir studijuoja visokias vadybas. Čia tik tau taip atrodo, kad būnant krepšininku nieko neveiki...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 11:15
Tai kas, kad jie zaidzia? Zurnalistai remias statistika, varzybas irgi stebi, o duok krepsininkam valia, tai prades balsuot uz draugelius, komandos narius ir t.t. Geriau tokius darbus palikt zurnalistam. Jie gauna pinigus uz zaidima, o ne kitus darbus.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 10:57
Anonimas
Matyt velniui parsidave
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 10:55
Tik jau nereikia... nebūtina tapti geru krepšininku, kad išmanytum krepšinį... visiškas nesamones kalba, o kodėl nesamones kalba? Nes 95% visų krepšininkų tik sportuoja... pavalgyt, pabėgiot, kartais perskaito kokią knygą "pop", palošia su PS, na ir ką miega.. net nežino daugelis kur ta eu,.. :)) ką jau kalbėti apie rimtesnius dalykus. Galima žinoma tuštulių rasti ir kitoje barikadų pusėje, ką manau daugelis ir mato, tačiau nekalbėkit apie visus.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 10:49
CelticsMaziau lia lia. Per daug sneket pradejo KD, nepatikt pradejo sitas vaflis.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kas mažiau lia lia ?? Tikra teisybė, jie žaidę viens prieš kitą ir tikrai žino kas yra kas. O ką žurnalistai gali pasakyti ? Tik tie, kurie jiems girdėti.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 10:48
D.K.
Kad visiška teisybę pasakė. Žurnalistai, tikrai per daug galių turi ir pievų prirašo į valias.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2015-02-17 10:34
Maziau lia lia. Per daug sneket pradejo KD, nepatikt pradejo sitas vaflis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 17

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas