Darius Songaila sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną, o jo Vašingtono „Wizards“ šventė pergalę išvykoje. Vašingtono krepšininkai Filadelfijoje 92:85 (22:23, 22;22, 21:17, 27:23) nugalėjo „76ers“ ekipą.

Dėl nugaros traumos didžiąją šio sezono dalį praleidęs Songaila žaidė penktas rungtynes ir per 14 minučių pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 6/7 baudų). Be to, puolėjas atkovojo 4 kamuolius, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Sixers“ krepšininkai pirmavo 62:61, tačiau „Wizards“ laimėjo atkarpą 12:2 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 73:64. Likus 8 minutėms ir 40 sekundžių šeimininkai priartėjo iki 68:73, tačiau Songaila pelnė 5 taškus be atsako ir Vašingtono ekipa vėl atitrūko dviženkliu skirtumu – 78:68.

Likus žaisti pusantros minutės Kyle‘as Korveris sumažino deficitą iki 3 taškų (85:88), tačiau rezultatą išlyginti galėjęs Rodney Carney atakavo netaikliai, o dvi Carono Butlerio taiklios baudos įtvirtino „Wizards“ pergalę.

„Sixers“: Kyle‘as Korveris 18 taškų, Andre Iguodala 14 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Andre Milleris (9 rez. perd.) ir Rodney Carney po 13, Joe Smithas 12 (9 atk. kam.), Samuelis Damelbertas 11 (17 atk. kam.).

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 22 (8/26 metimų), Caronas Butleris 16 (8 rez. perd.), Darius Songaila 12, Andray Blatche 11 (10 atk. kam.).

dauk laiko neleidzia lost, nes reikia po truputi isilieti... va po kokio menesio tai zais po 25min tai ir tasku manau 15 primetis
2007-02-15
-1
Taip saunuolis,tegu kuo toliau tuo geriau zaidzia.Linkiu jam sekmes:)
2007-02-15
Atsigauna Songaila. Pajautė pagaliau žaidimo skonį. Tikėkimės ir toliau gerus rezultatus rodys
-1
pukiai isnaudojo savo laika. Manau po kokios savaites jau zais startiniam penkete Darius :)
2007-02-15
+1
saunuolis
2007-02-15
+2
Šaunuolis! Reikia tikėtis, kad ir toliau jam gerai seksis. Jį labiausiai iš visų NBA lietuvių palaikau.
O dėl Kleizos minučių, mano nuomone, nėra taip ir blogai, toj komandoj pilna metikų, todėl nelabai jie nori dalintis kamuoliu, aišku mums, sirgaliams, visada norisi daugiau ir geriau :)
2007-02-15
+1
ishnaudojo nerealiai minutes.Nepalyginsi su kleiza kuris zaildzia dvigubai daugiau ir pelno tiek pat