Linas Kleiza vėl rungtynes pradėjo starto penkete ir pelnė 11 taškų, bet tai jo komandai nepadėjo. Denverio „Nuggets“ išvykoje 94:99 (28:23, 22:28, 26:22, 18:26) nusileido Minesotos „Timberwolves“ ekipai.

Į pergalę Minesotos komandą vedė Markas Blountas. Puolėjas pelnė 24 taškus, įskaitant 8 taškus iš eilės per lemiamas minutės. Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Nuggets“ buvo priekyje 88:85, tačiau Blountas pataikė tris dvitaškius ir dvi baudas, o „Wolves“ išsiveržė į priekį 93:92. Pergalę šeimininkams įtvirtino naujokas Randy Foye, kuris likus žaisti 23,3 sekundės įmetė dvitaškį.

Nors Carmelo Anthony pelnė 28 taškus, o Steve‘as Blake‘as atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė asmeninį karjeros NBA rekordą, „Nuggets“ buvo bejėgiai po krepšiais. Kevino Garnetto vedama priekinė „Timberwolves“ linija laimėjo kovą dėl kamuolių 46-30, o Garnettas sugriebė 17 kamuolių.

„Nuggets“ komandai atstovaujantis Kleiza per 27 minutes surinko 11 taškų (1/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdvimus bei 3 kartus prasižengė.

„Timberwolves“: Markas Blountas 24 taškai, Kevinas Garnettas 19 (17 atk. kam.), Rashadas McCanthsas 12, Mike’as Jamesas 9.

nu blake tai pavaro, kai nera aiversono tai jam laiko daug... milvokyje sedejo ant suolo ir negalejo parodyt, ka moka, o cia tai atsiskleide visu grazumu