Greta Šniokaitė prie pergalės pridėjo 9 taškus
Nuotr. A.Didžgalvis
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliaraus sezono nugalėtojos vardą užsitikrino „Utenos“ (23-1) komanda. Alfredo Vainausko auklėtinės išvykoje 72:61 (18:20, 24:4, 20:17, 10:20) pranoko Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (14-10) klubą.

Kaunietės puikiai pradėjo mačą ir prabėgus beveik 6 minutėms pirmavo 13:6, bet „Utena“ atkuto ir laimėjo atkarpą 12:2, kuri leido išsiveržti į priekį – 18:15. Kėlinys baigėsi viešnioms nežymiai pirmaujant – 20:18.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes „Aistės“ priartėjo (22:23), bet net 5 minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojusi „Utena“ surinko jų 16 ir susikrovė solidžią persvarą – 39:24. Įpusėjus mačui komandas skyrė 18 taškų – 42:24.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ laikė žaidimo vadžias savo rankose (62:41 po trijų kėlinių), o „Aistės-LSU-Paradis“ deficitą sumažino tik ketvirtajame ketvirtyje, kai A.Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms.

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė 14 (7 atk. kam.), Jolanta Marmienė (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Neringa Skadaitė (6 atk. kam.) po 13.

„Utena“: Hollie Mershon (5 rez. perd.) ir Kristina Alminaitė (8 atk. kam.) po 13, Rima Valentienė 12, Eeglė Šulčiūtė 10, Greta Šniokaitė 9 (5 atk. kam.).