Stephenas Jacksonas per pirmąją rungtynių dalį pelnė 21 tašką ir buvo „Golden State Warriors“ lyderis, o jo ekipa iškovojo pergalę namie. „Warriors“ krepšininkai po sėkmingos pirmosios dvikovos dalies 120:101 (30:19, 32:19, 30:40, 28:23) nugalėjo Niujorko „Knicks“.

Per pirmąją mačo dalį Jacksonas pataikė 9 metimus iš 14 bandymų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o prieš pat didžiąją pertrauką „Warriors“ pranašumas siekė triuškinančią 26 taškų ribą. Maža to, iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti 57 sekundes už ginčus su arbitrais iš aikštės išvydas buvo „Knicks“ gynėjas Quentinas Richardsonas.

Vis dėlto antroje susitikimo pusėje „Knicks“ nesileido triuškinama. Nate‘as Robinsonas pelnė 21 iš 23 savo taškų per du paskutinius kėlinius, o Niujorko komandai pavyko išbristi iš triuškinančios 31 taško ribos.

Nors pagrindinis „Warriors“ įžaidėjas Baronas Davisas vis dar traumuotas, Šarūnui Jasikevičiui vietos aikštėje ilgam neatsirado. Per 6 minutes ir 21 sekundę lietuvis pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 dvitaškių, 2/2 baudų) ir spėjo po kartą prasižengti ir suklysti.

„Warriors“: Stephenas Jacksonas 36 taškai (8 rez. perd.), Monta Ellisas 23, Alas Harringtonas 17 (9 atk. kam.), Kelenna Azabuike’as 15, Mattas Barnesas 11.

„Knicks“: Nate‘as Robinsonas 23 (20 minučių), Davidas Lee (10 atk. kam.), Renaldo Balkmanas ir Steve’as Francisas (9 rez. perd.) po 13, Quentinas Richardsonas ir Channingas Frye po 10.

-1
Nesuprantu as tu treneriu is NBA.Gal geriau tegu grizta i europa,i ZALGIRI :)
2007-02-15
+1
Nu čia sustūmė ant Jasikevičiaus. Bent jau galėjo duot žaist, matydamas treneris, kad dideliu rezultatu laimi
2007-02-15
yYy
nu o ka jam ten nba weik? (aisku jai jam rupi zaist o ne pinigus gamint). mano manymu, jis ne nba stiliaus zaidejas o europos. Jis buvo ir bus europos geriausias, todel jam ir geriausiai but europoj.
2007-02-15
:D jo i zalgiri, suskelei cia :D bet but zeba beveik !
2007-02-15
-1
yYy
greiciau jam reikia i EUROPA!!! o geriausiai aisku i Zalgiri:))
2007-02-15
+1
Grizus Davisui Jaskai isvis nebliks laiko aiksteje...Nepasiseke jam su mainais, galetu kokie Cavalieriai pasiimt ji tada galetu atsiskleist, nes cia jis gaus max 10min per rungtynes pazaist.
2007-02-15
pizda jeskai :(
2007-02-15
[SaRaS]
NBA savanaudziu lyga! jei nebusi savanaudis, nedarysi statistikos tai nieks i aikste neleis
2007-02-15
+1
ta jacksona tai galetu nelson sodint ant suolo savanaudi o monta statyt i sg kaip ir jis yra iprates... tada ir sarunas daug minuciu zaistu ir visi butu patenkinti...
2007-02-15
Bruno> jis zaide kaip izaidejas, 100 proc duodu... kodel? Nes sudejus Monta Elliso ir Jasikeviciaus minutes ir skundes iseina lygiai 48 minutes - max kiek zaidejas gali praleisti aiksteje per rungtynes NBA
2007-02-15
Pažiūrėkit, kiek žaidė jacksonas (47min) ir monta ellis (42min). Šarą išleido kaip SG, kas aišku jam nelabai patinka :).
2007-02-15
jo majo, leis jam kada nors normaliai pazaist ar ne...
negaliu kaip mane nervina...
2007-02-15
+1
Klausimas, ar tai gerai... Per 6 minutes izaidejas imete 7 taskus ir neatliko ne vieno rezultatyvaus perdavimo. savanaudiskumas?