Mantas Kalnietis Kazanėje taškų nepelnė
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
2015 metais nė vieno pralaimėjimo dar nepatyrusi Krasnodaro „Lokomotiv“ (14-5) ekipa su Mantu Kalniečiu Vieningosios lygos rungtynėse svečiuose 60:50 (13:15, 14:12, 12:17, 21:6) nugalėjo Kazanės UNIKS (11-8) komandą.

Krasnodaro klubui atvirajame Rusijos čempionate tai buvo šeštoji pergalė iš eilės. Šešias pergales paeiliui „Lokomotiv“ pasiekė ir Europos taurės „Last 32“ etape.

Pergalę iš Kazanės „Lokomotiv“ klubui leido išsivežti itin sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinys. Lemiamo ketvirčio pirmąją pusę svečiai laimėjo 11:0, o jį visą – 21:6.

Po traumos atsigaunantis Kalnietis ant parketo praleido 8 minutes, per kurias prametė po dvitaškį ir tritaškį bei atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

„Lokomotiv“: Richardas Hendrixas 12 (12 atk.. kam.), Malcolmas Delaney, Anthony Randolphas ir Krunoslavas Simonas po 10.

UNIKS: Keithas Langfordas ir Pavelas Antipovas po 14, Sergėjus Bykovas 9.

2015-02-19 15:06