Šansus patekti į kitą „FIBA Europe“ Iššūkio taurės etapą prarado dviejų lietuvių atstovaujama Tartu „Rock“ (1-4) ekipa. Estai savo žiūrovų akivaizdoje 68:91 (23:18, 11:26, 20:24, 14:23) neprilygo Saratovo „Avtodor“ (4-1) krepšininkams.

Augustas Pečiukevičius aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Karolis Petrukonis per 12 minučių į varžovų krepšį įmetė 3 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/1 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Avtodor“ klubą į pergalę vedė įspūdingą trigubą dublį atlikęs Courtney Fortsonas. Legionierius iš JAV per 37 minutes surinko 30 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

2015-02-18 21:45