Keturių pralaimėjimų NCAA seriją nutraukė „Duke Blue Devils“, 78:70 palaužę „Boston College Eagles“. Nugalėtojams Martynas Pocius per 3 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio) ir 1 kartą prasižengė.

Penkioliktą kartą per 26 rungtynes laimėjo „William & Mary Tribe“, 60:47 nugalėjusi „Drexel Dragons“. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Laimis Kisielius, per 29 minutes pelnęs 17 taškų (5/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tris lietuvius turintis „American Eagles“ universitetas 64:49 įveikė „Army Black Knights“. Lietuviai kartu sudėjus pelnė 17 taškų.

Linas Lekavičius per 21 minutę pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 4/4 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Paulius Joneliūnas per 17 minučių irgi pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Arvydas Eitutavičius per 18 minučių surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Devynioliktą nesėkmę patyrė Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“, 54:78 turėję pripažinti „Winthrop Eagles“ pranašumą. Knyšas per 27 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Devynioliktą pergalę šventė „Utah State Aggies“, 58:50 nugalėję „Hawaii Warriors“. Nugalėtojams Arvydas Vaitiekus per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir atkovojo 3 kamuolius.

Vienuoliktą nesėkmę patyrė „Rice Owls“, 73:84 turėję pripažinti „UAB Blazers“ pranašumą. Pralaimėtojams atstovaujantis Paulius Packevičius per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/7 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Dar 5 lietuviai šią naktį taškų nepelnė. Pasižymėti nepavyko Artūrui Lazdauskui (3 min.), Dominykui Kvedžiui (8 min.), Arvydui Lidžiui (5 min.), Vaidotui Volkui (4 min.) ir Evaldui Baniuliui (6 min.).

Ishsitaisykit klaidas ,nes gaunasi ,kad Kisielius ish nulio metimu pataike 5 dvitashkius