Du lietuvius savo gretose turintis Atėnų „Panathinaikos“ klubas triuškinančia pergale startavo Eurolygos „Top 16“ etape. Ketvirtadienį namie geriausia Eurolygos pirmojo etapo ekipa 84:57 (19:12, 21:10, 19:22, 25:13) sutriuškino Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus.

Nuo varžovų „Panathinaikos“ atitrūko prieš pat didžiąją pertrauką. „Efes Pilsen“ amerikietis Drew Nicholasas pataikė dvitaškį 17-ąją susitikimo minutę ir Stambulo krepšininkai priartėjo iki 22:27. Tačiau Dimos Dikoudis pelnė 7 taškus, o ketvirtį „Panathinaikos“ baigė atkarpa 13:0 ir įgijo solidų 18 taškų pranašumą.

Antroje dvikovos pusėje skirtumas pasiekė 20 taškų ribą, o per likusį laiką „Efes Pilsen“ grasinti varžovams nesugebėjo.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Ramūnas Šiškauskas. Per 32 minutes lietuvis pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių), iš kurių 10 – per lemiamą pirmąją mačo dalį. Šiškauskas taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

Robertas Javtokas aikštėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 baudų). Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir 4 sykius prasižengė.

„Panathinaikos“: Dimos Dikoudis 20 taškų (19 minučių), Ramūnas Šiškauskas ir Tony Delkas po 12, Kostas Tsartsaris 11 (9 atk. kam.), Dejanas Tomaševičius 9.

„Efes Pilsen“: Horace‘as Jenkinsas 21, Ermalis Kuqo 8, Antonio Grangeris 6.

Na kaip matau Javtokas cia sulose virs savo galimybiu ribu,net penki taskai,tai jau sis tas.Kaip ten Robertai sakei,rinktinej nusipelne zaist tik geriausi,na,o su tavo zaidimu pastaruoju metu kazkas negerai.Limonai smegeneles susuko,ar ka?