Elvinas Gintvainis prie pergalės pridėjo 14 taškų
Nuotr. Rimgaudas Budrys/NKL
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-13) banguotose rungtynėse turėjo nusileisti Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (18-16) komandai rezultatu 86:78 (19:16, 10:25, 20:21, 29:24).

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir įpusėjus pirmajam kėliniui prieš „Sūduvą-Mantingą“ turėjo 7 taškų pranašumą (10:3). Suvalkijos sostinės atstovai neketino taip lengvai atiduoti iniciatyvos šeimininkams ir vos per 3 minutes ištirpdė visą klaipėdiečių pranašumą (14:14), o pajautę žaidimo ritmą baigiantis pirmajam ketvirčiui ir persvėrė rezultatą bei pirmavo (16:19).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo sėkmingiau ir susigrąžino pranašumą į savo pusę, o po Aido Einikio tritaškio „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda išsiveržė į priekį 27:22. Nepaisant visko, „Sūduva-Mantinga“ neleido šeimininkams nutolti (29:26) ir laikėsi pusę kėlinio, tačiau tada įjungė žemesnę pavarą, sustojo ir uostamiesčio ekipai pralaimėjo 5 minučių atkarpa 3:12. Prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė dviženklis skirtumas 41:29 – priekyje buvo „Nafta-Uni-Akvaservis“.

Trečiajame kėlinyje „Sūduvai-Mantingai“ po Kleizos tritaškio pavyko sumažinti atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus (54:46), tačiau tada vėl pasikartojo tas pats scenarijus –kėlinio pabaiga vėl pralaimėta (3:12), o prieš ketvirtąjį kėlinuką „Nafta-Uni-Akvaservis“ atstatė dviženklę persvarą 62:49.

Lemiamą ketvirtį Maželis pradėjo dvitaškiu ir padidino klaipėdiečių pranašumą iki 15 taškų (64:49), tačiau į tai Petrilevičiaus ir Abramavičiaus tandemas atsakė 7 taškais be atsako, kurie nubraukė pusę Marijampolės komandos deficito bei priverti šeimininkų komandos trenerį paprašyti minutinės pertraukėlės (64:56).

Pajutę, jog šiose rungtynėse dar galima kovoti dėl pergalės, marijampoliečiai toliau kibo šeimininkams į atlapus -  Shustau smeigė tritaškį, dar 5 taškus be atsako pridėjo Kleiza ir iš Klaipėdos komandos pranašumo liko vos vienas taškas (69:68). Tačiau „Sūduva-Mantinga“ vėl užlipa ant to paties grėblio ir pralaimi kėlinio pabaigą, tik šį kartą be galimybės pasitaisyti – pergalę rezultatu 86:78 švenčia Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 19, Elvinas Gintvainis 14, Viktoras Chodosovskis 12, Tadas Maželis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Abramavičius 15, Paulius Petrilevičius ir Paulius Kleiza po 14, Donatas Sabeckis 11, Maksim Shustau 10.

2015-02-21 12:38
skucas
apskritai negali vadovaut komandai, kas jis toks? triperis va kas :D
2015-02-21 11:59
nu skucai kada praregesi kad tas asilas zibenas nieko negali su tokia komanda o zaidimas klaikus,kiek dar bus tu pralaimejimu
2015-02-20 20:30