Nesėkme Eurolygos „Top-16“ etapą pradėjo Simono Serapino Solonikų „Aris“ ekipa. Ji namie 74:86 (22:23, 21:20, 18:18, 13:25) turėjo pripažinti Eurolygos debiutantų Maskvos „Dinamo“ krepšininkų pranašumą.

Baigiantis trečiajam kėliniui dar 5 taškų skirtumu (61:56) priekyje buvo „Aris“, tačiau tada į lemiamą šturmą pakilo ULEB taurės laimėtojai. Maskviečiai laimėję 7 minučių atkarpą spurtu 20:2 susikrovė solidų 13 taškų pranašumą (73:63).

Nors graikams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 6 taškų (72:78), tačiau rungtynių pabaigoje taikliai baudų metimus metę „Dinamo“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę antrajame Eurolygos etape.

Serapinas, šias rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 6 minutes pataikė vieną mestą dvitaškį ir surinko 2 taškus. Lietuvis taip pat atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

„Aris“: Alexas Scalesas 20 taškų, Michaelas Wilkinsonas 15, Dimitris Tsaldaris 13, Jeremiahas Massey 12, Savvas Iliadis 7.

„Dinamo“: Lazarosas Papadopoulos 18 taškų (7 atk. kam.), Antonis Fotsis 16, Bojanas Popovičius 14, Deanas Taquanas 12, Juri Vasiljevas 10.

Serapino laukia Lenkija. Zaidejas jau nebetobuleja ir manau mazdaug tokio lygio liks...