Paulius Beliavičius vedė Šakių klubą į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po daugiau nei savaitės pertraukos sužaidė dar vienas reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 85:78 (18:11, 22:17, 22:29, 23:21) nukovė vienvaldžius čempionato lyderius Vilniaus „Perlo-MRU” atstovus.

Pirmajame kėlinyje šakiečiai žaidė užtikrintai ir sužaidus dvi minutes įgijo šešių taškų persvarą 8:2. Nors po taiklaus Antano Udro tolimo metimo svečiai sumažino savo deficitą iki vos vieno taško 10:9, tačiau šeimininkai savo varžovus sukaustė geležine gynyba ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atitolo – 18:11.

Antrajame kėlinyje sostinės krepšininkai surengė spurtą ir vėl priartėjo 23:22. Edas Nickus paprašytos minutės pertraukėlės metu vėl sustygiavo savo auklėtinių žaidimą,  kurie ilsėtis išėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 40:28.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai sėkmingai atakavo iš toli ir padidino savo persvarą iki septyniolikos taškų 56:39. Nors vilniečiai pagerino savo žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime ir pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 59:57, tačiau Paulius Beliavičius aidint ketvirčio sirenai smeigė dar vieną tritaškį – 62:57.

Ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Vingelis pataikė iš toli, Paulius Beliavičius pridėjo dvitaškį ir šeimininkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą 67:57. Lemiamu metu Šakių „Zanavyko” krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir savų žiūrovų akivaizdoje 85:78 nukovė Vilniaus „Perlą-MRU”.

„Zanavykas”: Paulius Beliavičius 27 (3/4 dvit., 6/11 trit., 6 rez. perd., 21 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 15 (4/4 dvit., 17 naud. bal.), Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis po 13.

„Perlas-MRU”: Antanas Udras 25 (9/13 baud. met., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Tomas Černeckis 17 (7/8 dvit., 19 naud. bal.), Tadas Rinkūnas 14 (3/4 dvit., 2/2 trit., 20 naud. bal.), Edvinas Šeškus 12 (3/4 dvit., 15 naud. bal.).