Robertą Grabauską sustabdė tik asmeninių pražangų limitas
Nuotr. KK Lietkabelis
Netikėtą pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo Talino „TLU/Kalev“ (4-18) su Robertu Grabausku. Sostinės klubas namuose per pratęsimą 82:80 (20:22, 26:16, 18:20, 13:19, 5:3) palaužė Rakverės „Tarvas“ (12-9) krepšininkus.

Grabauskas buvo tikra mįslė varžovų gynybai. Lietuvis per 34 minutes surinko 27 taškus (11/18 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„TLU/Kalev“: Robertas Grabauskas 27 (17 atk. kam.), Erikas Lutsas ir Reimo Tammas po 11.

„Tarvas“: Brandis Raley-Rossas 21, Juris Umbrasko 19, Reinaras Hallikas 13.

2015-02-21 10:41