Petrauskas įžvelgė pagerėjusią „Lietuvos ryto“ gynybą (video)

„BasketNews.lt“ korespondentas
2015-02-21 20:33

Gediminas Petrauskas galėjo remtis vos septyniais krepšininkais
Nuotr. Fotodiena/E. Blaževičius
Gedimino Petrausko treniruojami „Šiauliai“ kol kas yra vienintelė komanda, kuri su Vilniaus „Lietuvos rytu“ po trenerių pasikeitimo žaidė du kartus. Ir jeigu galima daryti greitas išvadas po šio pasikeitimo, tai jos būtų paprastas – „Lietuvos ryto“ gynyba pagerėjo.

„Abejose rungtynėse mes pelnėme mažiau taškų, – skirtumą po trenerių kaitos įžvelgė Petrauskas. – Buvo pakeista jų gynyba, kuri mums nėra pati parankiausia. Puolime žaidimas neatrodo pasikeitęs.“

Anot „Šiaulių“ trenerio, „Lietuvos rytas“ gynyboje pirmiausia rodo daugiau energijos. Antra – kitaip žaidžia po užtvarų, provokuodami puolančiąją komandą veržtis link galinės linijos.

Po to, kai Marcelo Nicola praėjusią savaitę stojo prie „Lietuvos ryto“ vairo, vilniečiai žaidė trejas rungtynes ir per jas praleisdavo vidutiniškai po 65 taškus. Tiesa, varžovai kol kas ir nebuvo tokie, kad būtų galima skelbti apie geležinę gynybą – „Šiauliai“ pirmajame tarpusavio mače žaidė be diskvalifikuoto Petrausko, o Alytaus „Dzūkija“ šį sezoną negarsėja kaip rezultatyvi komanda – LKF taurėje ji buvo prasčiausiai puolanti ekipa.

„Šiauliai“, LKF taurės pusfinalyje žaisdami tik septyniese (aštuntasis Arūnas Sajavičius rungtyniavo vos 4 minutes), pustrečio kėlinio pirmavo prieš „Lietuvos rytą“. 24-ąją rungtynių minutę jų persvara buvo 11 taškų (50:39), tačiau likusią mačo dalį šiauliečiai pralaimėjo 11:32.

Antroje rungtynių dalyje „Šiauliai“ pataikė vos 5 metimus iš 29, o kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 27-50.

Roko Giedraičio ir Petrausko komentarai po rungtynių:

2015-02-22 16:16
Rytas ims taure, garantuoju!
2015-02-22 09:55
paziuresim siandien kaip pasikeite rytas
2015-02-22 00:14
Rytas vidutiniškai LKF taurėje varžovams leidžia įmesti 62 taškus tuo tarpu Kauno Žalgiris 61,5 Tai skirtumas labai nedidelis, tačiau priešininkai nebuvo labai stiprus kad būtų aišku kokia ištikrųjų yra dabartinė komandų gynybą.
2015-02-21 22:59