Pau Gasolis pataikė tolimą metimą
Nuotr. AFP-Scanpix
Čikagos „Bulls“ (35-21) su Pau Gasoliu priešakyje namuose nugalėjo Vakarų konferencijos atstovus Fynikso „Suns“ (29-27) 112:107 (33:28, 19:28, 29:27, 31:24).

Geriau mačą pradėjo aikštės šeimininkai. Pirmajame ketvirtyje jie įgijo persvarą 25:18, bet „Suns“ rungtynių eigą pakreipė sau naudinga linkme antrajame kėlinyje. Spurtavę 8:0 svečiai persvėrė rezultatą (43:42).

„Suns“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki šešių taškų (64:58), o prasidėjus priešpaskutinei trečiojo kėlinio minutei siekė aštuonis taškus (81:73). Likusią ketvirčio dalį „Bulls“ laimėjo 8:2.

Galingai pradėję ketvirtąjį kėlinį Čikagos krepšininkai atitrūko 100:91. Markieffo Morriso tritaškis mačo pabaigoje „Suns“ atsilikimą sumažino iki minimumo (107:108), bet taiklūs Derricko Rose‘o ir Jimmy Butlerio baudų metimai leido „Bulls“ laimėti.

„Suns“ gretose debiutavo Brandonas Knightas. Įžaidėjas pelnė 13 taškų per 25 minutes.

„Bulls“: Pau Gasolis 22 (14 atk. kam.), Jimmy Butleris 19, Derrickas Rose‘as 16, Mike‘as Dunleavy 15.

„Suns“: P.J. Tuckeris 20, Marcusas Morrisas 17, Brandonas Knightas ir Ericas Bledsoe po 13, Archie Goodwinas 12, Geraldas Greenas 10.