Įtikinamą pergalę Rumunijos čempionate pasiekė Gedimino Navicko vedama Mediašo „Gaz Metan“ (8-10) komanda, kuri svečiuose 103:81 (29:12, 26:26, 25:19, 23:24) užtikrintai nugalėjo Klužo-Napokos „Universitatea“ (0-19) ekipos žaidėjus.

Susitikimą starto penkete pradėjęs lietuvis aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 17 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Įspūdingai Mediašo klube žaidė Aleksandras Pustahvaras, kuris per 38 minutes pelnė 33 taškus (5/6 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 43 naudingumo balus.

Trylikos klubų turnyrinėje lentelėje Navicko ekipa yra devinta.

2015-02-23 21:57