Aleksas Zimnickas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną NCAA čempionate, o jo universitetas iškovojo pergalę. Namie Hartfordo krepšininkai 62:54 (26:17, 36:37) įveikė „Maryland-Baltimore County“ universiteto krepšininkus.

Zimnickas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Per 29 minutes ketvirtakursis puolėjas pelnė 20 taškų (8/9 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo atšokusį kamuolį, blokavo metimą, dukart suklydo ir 4 sykius prasižengė. Tai buvo paskutinės namie žaistos Zimnicko rungtynės Hartfordo universitete.

•

Sekmingas lietuvių žaidimas padėjo laimėti Long Island universiteto krepšininkams. Jie išvykoje 85:80 (43:31, 42:49) įveikė Fairleigh Dickinsono universiteto ekipą, o du lietuviai nugalėtojams pelnė 20 taškų.

Aurimas Adomaitis per 28 minutes įmetė 15 taškų (6/10 dvitaškių, 3/6 baudų) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Pirmakursis studentas taip pat atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius prasižegė.

Paulius Morkeliūnas žaidė 12 minučių, per kurias surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 3/4 baudų). Ketvirtakursis taip pat atkvojo 3 atšokusius kamuolius.

•

Žemiau vidutinio rezultatyvumo ribos sužaidė Vova Severovas, o jo ekipa patyrė skaudžią nesėkmę. Oklendo universitetas išvykoje po pratęsimo 76:80 (31:23, 33:41, 12:16) turėjo pripažinti UMKC komandos pranašumą.

Šį sezoną vidutiniškai beveik po 14 taškų renkantis Severovas šįkart į varžovų krepšį per 43 minutes įmetė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 5/5 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

•

Pergalę praėjusią naktį šventė Bostono universiteto krepšininkai, kurie namie 68:55 (29:20, 39:35) nugalėjo Stony Brooko universiteto ekipą.

Nugalėtojams Valdas Sirutis pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio). Lietuvis žaidė 11 minučių, per kurias atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei 2 sykius prasižengė.

Adomaitis pirmakursis, o jau taip rezultatyviai zaidzia... grazu ziuret ;)