Utenos krepšininkės iškovojo pirmąjį trofėjų klubo istorijoje
Nuotr. A.Didžgalvis

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyro finale „Utenos“ komanda 75:65 (21:15, 18:23, 17:18, 19:9) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ ekipą ir iškovojo pirmąjį trofėjų klubo istorijoje.

Naudingiausia turnyro krepšininke išrinkta „Utenos“ gynėja Sandra Linkevičienė.

Pirmoji mačo pusė buvo itin atkakli – po 20 min. Utenos krepšininkės pirmavo vos 1 tašku  – 39:38.

Po ilgosios pertraukos Alfredo Vainausko auklėtinės išliko priekyje ir 27 min. atitrūko 52:45, tačiau tuomet „Sūduva“ pataikė tris tritaškius iš eilės ir išsiveržė į priekį – 54:52. Kiek sėkmingiau paskutines minutes sužaidė uteniškės, todėl po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 56:56.

Lemiamame ketvirtyje „Utena“ gerokai suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių: per 5 minutes praleido vos 2 taškus, o pačios pelnė 11 ir atsidūrė arti pergalės – 67:58. Per likusį laiką Marijampolės ekipa atsitiesti nebesugebėjo.

„Utena“: Sandra Linkevičienė 18 (9 atk. kam.), Greta Šniokaitė 16, Kristina Alminaitė ir Eglė Šikšniūtė po 12.

„Sūduva“: Laima Rickevičiūtė 16, Sandra Baliutavičiūtė 13, Iveta Šalkauskė 12, Dovilė Saurazaitė 10.