LeBronas Jamesas prie pergalės pridėjo 18 taškų
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
LeBronas Jamesas vienu laipteliu aukštyn pakilo visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše, o toks Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės asmeninis pasiekimas vainikuotas įtikinama Klivlando „Cavaliers“ (35-22) klubo pergale.

Davido Blatto auklėtiniai praėjusią naktį svečiuose 101:83 (36:17, 26:21, 19:17, 28:20) užtikrintai nugalėjo Niujorko „Knicks“ (10-45) komandą, kuriai tai buvo septintasis pralaimėjimas paeiliui.

30-metis Jamesas į „Knicks“ krepšį įmetė 18 taškų ir su 24,383 karjeros taškais aplenkė į 23-ąją vietą nukritusį Alleną Iversoną.

Dabar artimiausias keturiskart naudingiausio NBA žaidėjo varžovas šiame sąraše – buvęs komandos draugas Ray Allenas, kuris su 24,505 taškais – 21 vietoje.

„Cavaliers“ į nokdauną aikštės šeimininkus pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kada pelnė devynis taškus be atsako ir greitai įgijo dviženklę persvarą (20:9), kuri ketvirčio pabaigoje išsaugo net iki 19 taškų (36:17).

Antrajame kėlinyje savo dominavimą pratęsusi Blatto kariauna laimėjo dar vieną „sausą“ atkarpą 12:0 ir toliau triuškino varžovus (52:25).

Per pirmąją rungtynių pusę nė vieno tolimo metimo nepataikę „Knicks“ žaidėjai po ilgosios pertraukos iš tritaškio zonos pasižymėjo trissyk, tačiau tai „sugrįžti“ į rungtynes nepadėjo.

„Knicks“: Langstonas Galloway 13, Andrea Bargnani 11, Quincy Acy 11, Lance'as Thomasas 11, Louisas Amundsonas 10, Travisas Wearas 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 18, J.R. Smithas 17, Kevinas Love'as 16 (16 atk. kam.).

2015-02-24 02:28
SAs nesuprantu... Nu tai kaip galima but nenusipelnusiu jau tu jau aplenkei iversona. Iversonas per savi visa karjera tiek tasku imete o james per savo puse karjeros tai tu dar lygini james su iversonu, tai kad cia dar sneket???--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt