Marcas Gasolis pelnė 21 tašką
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Memfio „Grizzlies“ (40-14) pasiekė geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą klubo istorijoje. Tai padaryti leido pergalė iškovota Portlande. Galingai spurtavę ketvirtajame kėlinyje „Grizzlies“ krepšininkai 98:92 (19:21, 19:17, 26:39, 34:15) įveikė „Trail Blazers“ (36-19).

11:2 antrąjį kėlinį pradėję aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą 32:21. „Grizzlies“ atsakė savuoju spurtu 13:0 ir išsiveržė į priekį (34:32).

Po ilgosios pertraukos įsižaidė Damianas Lillardas, o kėlinį dviem tritaškiais iš eilės užbaigė atsarginis „Blazers“ įžaidėjas Steve‘as Blake‘as (77:64).

Solidų deficitą svečiai panaikino per septynias ketvirtojo kėlinio minutes. Tony Allenas dėjimu iš viršaus persvėrė rezultatą 84:82.

„Blazers“ įgijo minimalų pranašumą po Nicolaso Batumo tritaškio (90:89), bet tuomet daugiau nei dvi minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir pergalę pasiekė „Grizzlies“.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 18, Nicolas Batumas 17 (10 atk. kam.), Steve‘as Blake‘as 13, Meyersas Leonardas 11.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 21, Courtney Lee 19, Michaelas Conley ir Zachas Randolphas po 15, Jeffas Greenas 12.