Amare Stoudemire'as pelnė 14 taškų per 11 minučių
Nuotr. AP-Scanpix

Dalaso „Mavericks“ (38-20) marškinėlius pirmą kartą apsivilkęs Amare Stoudemire‘as nenuvylė „American Airlines Center“ arenoje susirinkusių gerbėjų, kuriuos pradžiugino ne tik geras jo žaidimas, bet ir pergalė prieš Šarlotės „Hornets“ (22-32) 92:81 (28:16, 17:19, 22:21, 25:25).

„Mavericks“ į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje, o antrojo pradžioje pirmavo dvigubai (32:16). „Hornets“ buvo priartėję iki šešių taškų (51:57), bet aikštės šeimininkai atsakė Devino Harriso tritaškiu ir Stoudemire‘o dėjimu iš viršaus.

Ketvirtajame kėlinyje mažiau nei iki septynių taškų „Mavericks“ persvara sumažėjusi nebuvo, ir Ricko Carlisle‘o auklėtiniai pasiekė įtikinamą pergalę 92:81.

Stoudemire‘as debiutinėse rungtynėse žaidė tik 11 minučių, bet laiką išnaudojo puikiai. Jis pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškiai, 4/4 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius. Rezultatyviau už jį žaidė tik 23 taškus pelnęs Monta Ellisas.

„Mavericks“: Monta Ellisas 23, Amare Stoudemire‘as 14, Tysonas Chandleris 12, Richardas Jeffersonas 10 (10 atk. kam.).

„Hornets“: Mo Williamsas 22, Marvinas Williamsas 15, Michaelas Kiddas-Gilchristas 15, Lance‘as Stephensonas 11.