Sekmadienio (22 02) popietę startavo A.Sabonio taurės turnyro (ASTT) A, B ir C grupių kovos, kuriose grūmėsi Londone įsikūrusios ekipos. Nors visose akistatose buvo laukta intrigos, tačiau rungtynių favoritai greitai įrodė savo pranašumą bei šventė įtikinamas pergales.

Prasta gynyba. Įtikinama persvara laimėjusi kovą dėl atšokusių kamuolių (41-25) ir dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų atlikusi (10-5) „Bombos“ (1-0) komanda be didesnio vargo rezultatu 72:57 palaužė „Volfo“ (0-1) kolektyvą.

„Volfo“ atstovas spaudai Simas Zykas trumpai išdėstė svarbiausius rungtynių aspektus: „Pačioje susitikimo pradžioje atidavėm iniciatyvą varžovams, o jie tuo pasinaudojo ir šventė gan lengvą pergalę. Nors gausiai klydo abi komandos, bet mes nesugebėjom tuo pasinaudoti. Manau, jog pagrindinės pralaimėjimo priežastys yra mūsų prasta gynyba ir neįvykdytos užduotys puolime“.

Revanšas. Netikėtai lengvą pergalę šventė „Anykščių BC“ (1-0) ekipa rezultatu 83:65 įveikusi „Lithuanian BC“ (0-1) komandą ir pasiekusi saldų revanšą už nesėkmę BLKL pirmenybėse.

Pusę rungtynių aikštėje vyko lygi kova, tačiau vėliau anykštėnai padidino apsukas, nutolo nuo negausiai susirinkusių varžovų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė solidžią pergalę.

Nugalėtojų komandos vadovas Dalius Sližys nepuolė į euforiją: „Šiose rungtynėse mums pasisekė ir aišku labai smagu, jog pavyko su kaupu pasiekti revanšą už nesėkmę BLKL pirmenybėse. Kita vertus, šios pergalės nereikia labai sureikšminti, nes čia – kitas turnyras ir visai kitos jėgos“.

Favoritų pergalė. Solidžiausią pergalę sekmadienio popietę šventė vieni iš turnyro favoritų „Baltic Staff“ (1-0) krepšininkai rezultatu 89:44 patiesė „Seciro BC“ (0-1) ekipą.

Pirmoje susitikimo dalyje „Seciro“ komandai dar pavyko išlaikyti kovinį atstumą, tačiau po didžiosios pertraukos favoritai įsibėgėjo ir jau trečiojo ketvirčio pabaigoje mėgavosi 25 taškų persvara (63:38).

Lemiamame kėlinuke esminių pokyčių neįvyko, tad po keturiasdešimties minučių kovos lengvą pergalę šventė „Baltic Staff“ atstovai.

Nepalaužė. Pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis „Medelynas“ (1-0) rezultatu 82:60 įveikė  „Sparta BC“ (0-1) ekipą. Visgi dėl taško turnyrinėje lentelėje nugalėtojams teko gerokai paprakaituoti.

Pirmajame kėlinuke vyko apylygė kova, o antrojo pradžioje iniciatyvą perėmė „spartiečiai“, kurie sužaidus penkiolika minučių buvo priekyje (33:26). Tačiau toks varžovų akibrokštas nepalaužė „Medelyno“ komandos. Anaiptol, prieš pat didžiąją pertrauką ji apkarpė turėtą deficitą, o puikiai sužaidusi antrąją rungtynių dalį galiausiai šventė solidžią pergalę.

Nugalėtojų komandos vadovas Vilius Jastremskas nedaugžodžiavo: „Pradžioje gal šiek tiek nuvertinome varžovus, be to jiems labai padėjo geras pataikymas pirmoje rungtynių pusėje. Tačiau po ilgosios pertraukos surengėme spurtą ir viską sustatėme į savas vietas“.

Savaitės MVP. Įspūdingiausią savaitės pasirodymą surengė Marius Drazdauskas iš „Medelyno“ komandos, kuris akistatoje su „Sparta BC“ ekipa pelnė 21 tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko net 39 naudingumo balus. Prisiminus faktą, jog tai padėjo iškovoti pergalę nelieka jokių abejonių, jog Drazdauskas yra šios savaitės naudingiausias ASTT krepšininkas.