Benas Veikalas buvo sunkiai sustabdomas
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Benas Veikalas į varžovų krepšį įskraidino penkis tritaškius, Tadas Klimavičius buvo arti dvigubo dublio, o jų vedama Bonos „Telekom Baskets“ komanda sėkmingai pateko į Vokietijos taurės finalo ketverto varžybas.

Lietuvių atstovaujamas klubas antradienį namuose 92:83 (29:18, 23:19, 24:23, 16:23) įveikė „Gottingen“ ekipą ir iškovojo teisę dalyvauti Oldenburge vyksiančiame turnyre.

Veikalas per 23 minutes pelnė 26 taškus (3/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/6 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Tuo metu Klimavičius ant parketo praleido 24 minutes, pelnė 15 taškų (5/7 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

„Gottingen“ klube rezultatyviausiai rungtyniavo Harperis Kampas, kurio sąskaitoje – 17 taškų.

2015-02-25 19:00