Paulas Pierce'as buvo rezultatyvus, bet Stephenas Curry jį pranoko
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Nors Vašingtono „Wizards“ (33-24) puolėjas Paulas Pierce‘as sužaidė vieną geriausių mačų šiame sezone, bet komanda namuose neatsilaikė prieš Stepheno Curry vedamą „Golden State Warriors“ (44-10) armiją. Steve‘o Kerro auklėtiniai rezultatyvų mūšį laimėjo 114:107 (30:28, 24:23, 32:32, 28:24).

„Wizards“ mačą pradėjo spurtu 9:2 ir pirmavo didžiąją dalį pirmojo kėlinio, bet pabaigoje „Warriors“ rezultatą persvėrė, o jau antrojo ketvirčio pradžioje įgijo 8 taškų pranašumą (36:28).

Aikštės šeimininkams svečius pavyti pavyko tik įpusėjus trečiajam kėliniui. Rezultatą išlygino Johno Wallo dvitaškis (68:68). Rasualas Butleris buvo išvedęs „Wizards“ į priekį (79:77), bet kėlinį geriau pabaigė „Warriors“ (86:83).

Ketvirtajame kėlinyje Vašingtono ekipą galutinai palaužė Curry. Jis pelnė dvitaškį, o jau prasidedant paskutinei kėlinio minutei įmetė tris baudų metimus (112:104). „Wizards“ atsitiesti nesugebėjo ir Vakarų konferencijos lyderiai šventė 44-ą pergalę šiame sezone.

„Wizards“: Paulas Pierce‘as 25, Johnas Wallas 16 (11 rez. perd.), Marcinas Gortatas 16 (11 atk. kam.), Kevinas Seraphinas ir Gary Temple‘as po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (8 rez. perd.), Klay Thompsonas 17, Marreese‘as Speightsas 16, Draymondas Greenas 13, Harrisonas Barnesas 11.