Su treneriu sukonfliktavęs Rajonas Rondo ketvirtąjį kėlinį prasėdėjo ant atsarginių suolo Nuotr.: AFP-Scanpix
Įvykių eiga patenkintas LeBronas Jamesas Nuotr.: AP-Scanpix
Dalaso klubo šokėjų palaikymo grupė Nuotr.: AFP-Scanpix
Russellas Westbrookas emocingai užvedinėja publiką Nuotr.: AP-Scanpix
Marcinas Gortatas krauna kamuolį į krepšį Nuotr.: USA Today-Scanpix

Žinia apie eilinę ir sunkią Derricko Rose'o trauma, Russello Westbrooko trigubas dublis, nubaustas Rajonas Rondo, LeBrono Jameso pasiekimas ir Vašingtono „Wizards“ klaidų jūra – tai ir daugiau vasario 25-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Vasario 25-iosios rungtynių apžvalga

UŽKEIKIMAS. Derricko Rose'o bėdos dėl traumų nesibaigia. Kelio skausmus pajutusiam Čikagos „Bulls“ įžaidėjui buvo atliktas magnetinio rezonanso tomografijos tyrimas, po kurio paaiškėjo, kad žaidėjui vėl plyšo meniskas. Identišką traumą jis buvo patyręs praėjusio sezono pradžioje. Rose'as bus operuojamas, o kiek laiko truks reabilitacija nėra aišku.

8. Būtent tiek tritaškių iš 14 mestų per rungtynes su Detroito „Pistons“ pataikė Klivlando „Cavaliers“ aukštaūgis Kevinas Love'as. „Cavs“ išvykoje laimėjo 102:93, o Love'as pasiekė asmeninį per vieną mačą realizuotų tolimų metimų rekordą.

PRALENKĖ LEGENDĄ. LeBronas Jamesas tapo daugiausia NBA lygoje rezultatyvių perdavimų atlikusiu krašto puolėju. Susitikime su „Pistons“ Jamesas komandos draugams asistavo 11 kartų ir dabar savo sąskaitoje turi 6142 rezultatyvius perdavimus. Jis aplenkė į antrąją vietą šioje kategorijoje smuktelėjusią Čikagos „Bulls“ legendą Scottie Pippeną, per karjerą atlikusį 6135 perdavimus.

SUGRĮŽO. Tayshaunas Prince'as vėl apsivilko „Pistons“ marškinėlius. 34-erių puolėjas į savo „gimtąją“ komandą sugrįžo po dviejų metų pertraukos – iškeistas iš Bostono „Celtics“. Prince'as, kuris „Pistons“ starto penkete pradėjo paskutines savo 673 rungtynes, per 31 min. pelnė 7 taškus.

TRIGUBAS DUBLIS. Russellas Westbrookas tampa varžovų siaubu. Oklahomos „Thunder“ gynėjas į savo sąskaitą įsirašė jau trečiąjį trigubą dublį šiame sezone (20 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų), o „Thunder“ laimėjo septintąjį kartą paeiliui – namie 105:92 nugalėjo Indianos „Pacers“. Pažymėtina, kad visą ketvirtąjį kėlinį Westbrookas praleido ant atsarginių suolo.

TREČIAS. Tarp vis dar rungtyniaujančių NBA krepšininkų, Westbrookas pagal atliktų trigubų dublių skaičių (iš viso – 11) užima trečiąją vietą. Pagal šį statistinį rodiklį jį lenkia tik Rajonas Rondo (22) ir Jamesas (20).

NUBAUDĖ. Dalaso „Mavericks“ įžaidėjui Rondo visą ketvirtąjį dvikovos su Toronto „Raptors“ kėlinį teko praleisti ant atsarginių suolo. To priežastis – konfliktas su treneriu Ricku Carlisle'u: „Mavericks“ strategas supyko, kai Rondo trečiojo kėlino dalyje nereagavo į specialisto nurodymus atlikti derinį. Nepaisant to, kad Rajonas priverstinai ilsėjosi, „Mavs“ šventė pergalę namie 99:92.

26. Tiek klaidų rungtynėse su „Golden State Warriors“ padarė Vašingtono „Wizards“ krepšininkai. Tuo metu jų varžovai suklydo tik 9 kartus. Nieko nuostabaus, jog šitaip kamuolius švaisčiusi „Wizards“ ekipa namie pralaimėjo 107:114. Į aikštelę po vieno mačo pertraukos sugrįžęs „Wiarriors“ lyderis Stephanas Curry pelnė 32 taškus.

CITATA. „Jis yra puikus žaidėjas, vienas iš geriausių lygoje. Jis – sprogstantis. Jis gali pataikyti. Taip pat jis mato savo komandos draugus aikštelėje ir yra puikus kovotojas dėl atšokusių kamuolių. Jis viską daro gerai“, – tokias liaupses Wesbtrookui po mačo žarstė „Pacers“ gynėjas Rodney Stuckey.

Curry
Daugiausia naudingumo balų: Stephenas Curry (33)
Daugiausia pelnytų taškų: Stephenas Curry (32)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Greggas Monroe (14)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: LeBronas Jamesas, Johnas Wallas (11)
Daugiausia perimtų kamuolių: Klay Thompsonas (5)
Daugiausia blokuotų metimų: Timofejus Mozgovas (4)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Kevinas Love'as (8)

2015-02-25 15:59
Princas į Detroitą, Garnettas į Vilkus, galima netyčia pasijaust kaip kokiais 2004-ais. :)))
2015-02-25 15:42
to topas
nieko keisto, kaip ir hardenas pries kelias dienas uzeme 1 vieta tope, tiesiog vietoj pamale pamale paskutinem sekundem ismete dvitaski per varzovo ranka imete ir jau kazkas ispudingo
2015-02-25 14:24
Zmogas
Stephanas Curry dar Steponas parasykit
2015-02-25 14:22
topas
Pirma vieta - nesąmonė. Žinoma, Curry handlingas puikus ir tikrai gražu žiūrėt, bet ar šioje situacijoje jo kamuolio valdymas padėjo susikurti poziciją metimui? Gynėjas puikiai atstovėjo, nepasimovė, tiesiog po užtvaros Curry išmetė metimą.