Dvigubą dublį atlikęs Rolandas Alijevas vedė šiauliečius į pergalę
Nuotr. Fotodiena/E. Blaževičius
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) prasidėjo ketvirtfinalių kovos. Pirmieji į kovą stojo du Lietuvos klubai – „Šiauliai“ namuose 103:81 (29:22, 16:24, 31:19, 27:16) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Pirmojoje susitikimo dalyje vyko atkakli ir permaininga kova. Šeimininkai savo pranašumą pradėjo įrodinėti tik po didžiosios pertraukos.

Šiauliečiai trečiajame kėlinyje iš pradžių spurtavo 12:0 ir persvėrė rezultatą (60:54), o vėliau laimėjo atkarpą 14:2 bei įgijo apčiuopiamą persvarą – 76:63.

Ketvirtąjį kėlinį pradėję atkarpa 15:2 „Šiauliai“ tapo nebepavejami – 91:67, o panevėžiečiai atrado savyje jėgų kovoti iki galo ir išvengti žeminančio sutriuškinimo.

Įdomu, jog šiauliečių gretose taškus rinko septyni krepšininkai – šeši iš jų pelnė dviženklę taškų sumą, o septintasis, Karolis Babkauskas, įmetė 9 taškus.

Atsakomosios rungtynės Panevėžyje vyks kovo 4-ąją. „Lietkabeliui“ šį mačą reikės laimėti bent 23 taškų skirtumu.

„Šiauliai“: Rolandas Alijevas 23 (10 rez. perd.), Vytautas Šulskis (9 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis po 17, Julius Jucikas ir Ryanas Olanderis po 13.

„Lietkabelis“: Jurica Žuža 17, Evaldas Žabas 15, Dainius Šalenga, Arnas Labuckas ir Jakovas Vladovičius po 12, Mantas Kazonas 6.

2015-02-26 13:56
Ultra RYTFANIAI
Matesi,kaip tavo kaimo komanda gavo lkf ir baigesi tavo pasaka kaimo jauti ir tvarto
-1
2015-02-26 13:01
atvarys juve ir papils jus
2015-02-25 22:01
Aikštės generolas! 23 taškai (5/7 tritaškiai), 10 rezultatyvių perdavimų, 3 atkovoti, 2 perimti kamuoliai!

Bravo, Rolandai!
2015-02-25 21:54
kausas
tai bl pastoviai klaida skescioja rankomis....kaip atrodo komanda??? kedainiai? mazeikiai? siauliai? TRAGEDIJA
2015-02-25 21:40
#LetsGoSuns
mobilizavosi Siauliu izaidejai iskritus Lee.

Alijevas zaide kaip LeBronas - 23 pts (5/7 3p.), 10 assists.

Babkauskas irgi gerai zaide - 9 pts.
Maladiec Lukai, 27min, +/- -27. O Kadžiulis irgi geras. Komandą ant 20 gauna, tai visą 4 kelinį ant kedės prasedėjo, kai tuo metu Petrauskas valdė komandą ir padėjo susikrauti pranašumą. Žaidėjai patys kada nori, tada nueina ant suoliuko, patys pasikeičia. Afigena komanda :D
2015-02-25 21:38
didysis ekspertas
zaidimo nulis,trenerio nera toks ir vaizdaa
2015-02-25 21:35
jo
Su Budzinausku bent kartais laimedavo,ir tuos pacius Siaulius 30ts padare...

aha
kaip kabelis gali ką nors laimėti, kai kiekvienose rungtynėse praleidžia apie 90 taškų ir daugiau, jei toks lavonas kaip azerbas gali jiems 23 įsūdyti, tai ką ir bekalbėti apie teigiamą rezultatą. Beviltiška komanda.
2015-02-25 20:48