Lenkijoje startavo vyrų krepšinio pirmenybių finalo serija. Ketvirtadienį vykusiose pirmose rungtynėse namie žaidusi Sopoto "Prokom Trefl" ekipa 75:72 (17:17, 21:20, 17:16, 20:19) nugalėjo Vloclaveko "Anwil" krepšininkus.

Šį kartą trys lietuviai nugalėtojams pelnė vos 6 taškus.

Rezultatyviausias buvo Tomas Pačėsas, per 34 minutes surinkęs 4 taškus (0/1 dvitaškio, 1/6 tritaškių, 1/2 baudos metimų). Tačiau įžaidėjas prastą rezultatyvumą kompensavo 5 atkovotais kamuoliais ir net 10 rezultatyvių perdavimų.

Darius Maskoliūnas per 18 minučių surinko 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudos metimų). Tomas Masiulis per 16 minučių nepasižymėjo (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), bet po krepšiais sugriebė 4 kamuolius.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Filipas Dylewiczius, o 14 taškų pridėjo Istvanas Nemethas. Sopoto klubas žaidė be savo lyderio Gorano Jagodniko, kuriam po šio mačo baigėsi dvejų rungtynių diskvalifikacija.

Vloclaveko komandoje rezultatyviausias buvo Gintaras Kadžiulis. Lietuvis per 26 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/9 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Tomas Nagys per 8 minutes surinko 4 taškus (0/1 dvitaškio, 4/6 baudų metimų) bei sugriebė 4 atšokusius kamuolius. Kęstutis Marčiulionis aikštėje nepasirodė.

Serijoje bus kovojama iki keturių pergalių. Antrasis mačas šeštadienį vėl vyks Sopote.

2005-05-12 22:11
taip...gaila,kad Kadziulis priima Lenkijos pilietybe...geras buvo Lietuvis...bus dabar Kadziulskyj...Gintar...sekmes Lenkijos rinktinej...
2005-05-12 21:48