Augustas Pečiukevičius prie pergalės pridėjo 7 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalingai Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalį pradėjo Augusto Pečiukevičiaus ir Karolio Petrukonio atstovaujama Tartu „TU/Rock“ komanda, kuri pirmajame tarpusavio susitikime namie 59:49 (15:11, 13:9, 17:16, 14:13) įveikė Liepojos „Liepaja/Triobet“ komandą su Andriumi Mažučiu ir Edgaru Želioniu.

Prieš atsakomąjį mačą, kuris kovos 3 dieną vyks Liepojoje, Estijos klubas įgijo 10 taškų pranašumą. Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susikaus su Tamperės „Pyrinto“ ir „Ventspils“ laimėtojais.

Pečiukevičius nugalėtojams per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/11 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Tuo metu Petrukonis aikštėje praleido 12 minučių, pasižymėjo 7 taškais (3/6 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

„Liepaja/Triobet“ ekipai Mažutis per 27 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas Latvijos klubo lietuvis Želionis rungtyniavo 19 minučių, per kurias pasižymėjo 7 taškais (3/10 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 1 sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

2015-02-28 19:51