Rudy Fernandezas prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Vos penkis sykius suklydę Madrido „Real“ (7-1) komandos krepšininkai pergalingai pradėjo Eurolygos „Top 16“ etapo antrojo rato kovas.

Pablo Laso auklėtiniai E grupės namų rungtynėse virš 9 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 85:61 (16:18, 24:11, 20:17, 25:15) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-7) klubą su Bobanu Marjanovičiumi priešakyje.

Aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų deficitą (16:18), tačiau tada „Real“ žaidėjai antrajame kėlinyje surengė spurtą 12:2 bei įgijo dviženklę persvarą (34:24).

Po ilgosios pertraukos 8:2 atkarpą laimėjusiems „Crvena Zvezda“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki penkių taškų (41:46), bet perlaužti mačo eigos savo naudai jie nesugebėjo.

Tuomet Rudy Fernandezas pelnė penkis taškus paeiliui, Felipe Reyesas pridėjo taiklų dvitaškį ir „Real“ vėl turėjo saugų pranašumą (53:41).

Galutinį smūgį Madrido klubas varžovams sudavė ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet spurtavo 14:2 ir nutolo nepavejamai (81:56).

Nuo suolo pakilęs „Real“ lietuvis Jonas Mačiulis per 16 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Galingai Serbijos komandos gretose žaidė Marjanovičius. Buvęs žalgirietis aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 21 tašką (8/13 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 35 naudingumo balus.

„Real“: Jaycee Carrollas 17, Rudy Fernandezas 15, Sergio Rodriguezas 13, Sergio Llullas 9 (7 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 21 (13 atk. kam., 35 naud. bal.), Maikas Zirbesas 13 (9 atk. kam.), Marcusas Williamsas 8 (8 rez. perd.), Nikola Kaliničius 8.

2015-02-27 18:31