Paulius Beliavičius atliko 11 rezultatyvių perdavimų
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Šakių „Zanavykas” Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse  išvykoje užtikrintai 66:76 (15:16, 12:22, 15:18, 24:20) nugalėjo Jonavos „Petrochemą”. Šiose rungtynėse šakiečiai vertėsi be Pauliaus Malašausko ir komandos gretas palikusio Artūro Lencevičiaus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis 9:9. Likusį laiką aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių svečiai turėjo minimalią persvarą – 15:16.

Antrajame kėlinyje šakiečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir Tomo Urbono bei Pauliaus Beliavičiaus pastangomis puolime susikrovė keturiolikos taškų persvarą 21:35. Paskutinėmis minutėmis Jonavos krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės, tačiau svečiai vis tiek išsaugojo įtikinamą pranašumą – 27:38.

Trečiajame kėlinyje šakiečiai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo keturiolikos taškų persvarą – 42:56.

Ketvirtajame kėlinyje Jonavos krepšininkai nekėlė baltos vėliavos ir sužaidus šešias minutes pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 58:64. Lemiamomis akimirkomis Šakių „Zanavyko” krepšininkai žaidė drausmingai ir varžovų tvirtovėje šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 66:76.

„Zanavykas”: Šarūnas Beniušis ir Tomas Urbonas po 17, Justas Nausėdas 12 (10 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 11 (10 atk. kam.), Paulius Beliavičius 9 (11 rez. perd.), Marijus Užupis 8.

„Petrochema”: Tadas Sebežiovas 13, Henrikas Vorotnikovas ir Aurimas Urbonas po 12, Ričardas Verbickas 11, Vytautas Pikalavičius 8 (11 atk. kam.)