Marijampoliečiams nepavyko sustabdyti Antano Udro
Nuotr. Saulius Čirba
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-14) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė keturioliktąjį pralaimėjimą. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 65:77 (15:19, 19:19, 18:12, 13:27) nusileido pirmenybių lyderiams – Vilniaus „Perlo-MRU“ (27-9) krepšininkams.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus pirmąsias penkias susitikimo minutes turėjo keturių taškų pranašumą – 6:10. Nepaisant to, vėliau marijampoliečiams pavyko sumažinti turėtą deficitą iki minimumo, tačiau Remigijaus Suginto tritaškis šeimininkams rezultato persverti neleido – 15:19.

Tai padaryti Marijampolės klubas sugebėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet po Donato Sabeckio taškų, „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviejų taškų pranašumą – 32:30. Nepaisant to, Tado Rinkūno vedami svečiai surengė nedidelį spurtą ir išsiveržė į priekį keturių taškų skirtumu – 34:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje  pernelyg nepasikeitė – į kiekvieną sėkmingą „Perlo-MRU“ ataką marijampoliečiai atsakydavo tuo pačiu. „Sūduvai-Mantingai“ dar kartą į priekį išsiveržti pavyko ketvirčio pabaigoje – po Labučio dvitaškio marijampoliečiai įgijo trijų taškų persvarą, tačiau Tomas Černeckis taikliu tritaškiu atstatė pusiausvyrą – 48:48.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet 14:2 spurtavę sostinės krepšininkai susikrovė trylikos taškų pranašumą – 75:62. Toks skirtumas aikštelės šeimininkams pasirodė neįveikiamas ir sūduviečiai buvo priversti pripažinti „Perlo-MRU“ pranašumą – 65:77.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 21 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 16,  Paulius Kleiza 8, Aivaras Kvedaravičius 7.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 18 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 15, Remigijus Sugintas 13, Dominykas Domarkas 9.

suduva
Suduva kaip laivas juros vetru balskomas su pamisusiu kapitonu Žibėnu. Tikėkimės kad išplauks i ramesnius vandenis pries finalus, nes bu ragas.
2015-02-28 14:02