Adomas Drungilas prie pergalės pridėjo 8 taškus
Nuotr. ReAl moments/BC Palanga
„Palangos“ (18-18) krepšininkai rungtynių pabaigoje atsitiesė, sėkmingai realizavo devynis baudos metimus ir 91:81 (29:18, 15:18, 19:25, 28:20) iškovojo pergalę Kaune prieš „Žalgirio“ dublerius. Per keturis tarpusavio susitikimus „Palanga“ (19-17) jaunuosius žalgiriečius įveikė trečią kartą ir aplenkė varžovus NKL turnyro lentelėje.

Nuo  pirmųjų minučių komandos kibo vienai kitai į atlapus ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes švieslentė rodė 9:5 svečių naudai. Tuomet palangiškiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir susikrovė 14 taškų persvarą (19:5). Po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų neženkliai sumažėjo – 29:18.

„Palangos“ kapitonas Povilas Šakinis dėjimu atidarė antrąjį ketvirtį (31:18). Po to porą minučių abiejoms komandoms nepavyko rasti kelio link priešininkų krepšio. 17-ją minutę Martynas Sajus pelnė du taškus ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki vienženklės žymos (41:32). Paskutinę minutę sekė penki netaiklūs komandų metimai ir krepšininkai išėjo ilsėtis į didžiąją pertrauką (44:36).

Trečiajame ketvirtyje Deividas Keburys pelnė keturis taškus iš eilės ir sugrąžino palangiškiams dviženklį pranašumą (52:42). Bet penkiais taškais atsakė kauniečiai (52:47). Likus žaisti 20 sekundžių žalgiriečiai baudų metimais išlygino rezultatą, o kėlinį užbaigė Adomas Drungilas pelnęs du taškus iš po krepšio (63:61).

Per pirmąją lemiamo kėlinio minutę penktąsias asmenines pražangas gavo Travisas Garrisonas ir Drungilas. Kėlinį geriau pradėjo kauniečiai, kurie sužaidus nepilnas 4 minutes pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį (68:73), bet tuomet iniciatyvos ėmėsi Keburys ir Šakinis, palangiškių duetas išlygino rezultatą (73:73). Prie baudų metimo linijos sėkmingai stoję Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai šventė 19-ąją pergalę NKL čempionate.

„Palanga“: Deividas Keburys 24 (6 atk.kam, 8 išprov.praž), Povilas Šakinis 17 (4 perim.kam), Deividas Anužis 15 (7 atk.kam, 4 rez.perd), Travisas Garrisonas 11 (7 atk.kam), Adomas Drungilas 8.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 20, Martynas Varnas ir Laurynas Beliauskas po 11, Laurynas Birutis 10 (7 atk.kam).