Vasilis Spanoulis atliko dvigubą dublį
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (1-7) ekipa Eurolygos „Top 16“ etape patyrė eilinę nesėkmę. Joano Plazos auklėtiniai svečiuose 72:77 (17:11, 16:18, 19:26, 20:22) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (7-1) krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigo likus 7 minutėms rezultatas dar buvo lygus (58:58), tačiau tuomet Graikijos ekipa padėjo bėgti į priekį ir nebeleidusi varžovams atsitiesti iškovojo pergalę, kuri leido pakilti į pirmąją vietą F grupėje.

Kuzminskas per 22 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus pažeidė taisykles ir triskart suklydo.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 13, Willas Thomasas(8 atk. kam.) ir Kostas Vasileiadis po 9, Ryanas Toolsonas ir Calebas Greenas po 8.

„Olympiakos“: Vasilis Spanoulis 18 (10 rez. perd.), Giorgios Printezis 13, Mattas Lojeski 12.

2015-02-28 08:26