Donatas Motiejūnas pelnė 11 taškų
Nuotr. AP-Scanpix
Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (40-18) ekipa sulaukė rimto iššūkio iš Bruklino „Nets“ (23-33). Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Terrence‘as Jonesas svariai prisidėjo prie „Rockets“ pergalės 102:98 (25:36, 28:21, 21:16, 28:25).

25:36 pralaimėję pirmąjį ketvirtį aikštės šeimininkai beveik visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje. Antrajame kėlinyje buvo pavykę išlyginti rezultatą (50:50), bet „Nets“ kėlinį baigė sėkmingiau (57:53).

Trečiajame kėlinyje „Rockets“ jau išsiveržė į priekį 70:67, tačiau jau ketvirtojo pradžioje svečiai pabėgo (86:78).

Likus minutei Patrickas Beverley tolimu metimu vėl atstatė lygybę (95:95), o pergalę paskutinėmis sekundėmis atnešė Joneso ir Jasono Terry pataikyti baudų metimai (102:98).

Motiejūnas pelnė 11 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturiskart prasižengė.

Šįkart lietuvio pasirodymas nublanko prieš Joneso žaidimą. Kartu su Motiejūnu starto penkete rungtynes pradėjęs Jonesas pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Rockets“: Terrence‘as Jonesas 26 (12 atk. kam.), Trevoras Ariza 20, Jamesas Hardenas 15 (12 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 11, Joshas Smithas 10 (0/5 tritaškiai).

„Nets“: Deronas Williamsas ir Masonas Plumlee po 15, Markelas Brownas 14, Alanas Andersonas ir Joe Johnsonas po 13, Brookas Lopezas 12 (12 atk. kam.).

2015-02-28 17:16
Jie nebus rimti pretendentai į NBA žiedus kol J. Harden'as žais dėl statistikos.
2015-02-28 15:49
DMO ir Joneso duetą jau anksčiau reikėjo McHale'ui leist į penketą.Tikrai gerai žiūrisi.Gaunasi greitas,mobilus penketas.Bent jau rungtynėse prieš savaitę su Raptors tai Doncė su Jonesu tikrai gerai atrodė susižaidę.Šiandien dėl tų Donato pražangų žaidimas nelabai susiklostė jų duetui,bet ateitį tai tikrai turėtų būti sunkiai sulaikomi.

Vin
Pastebėjau Donato laikas po truputį tirpsta ir tirpsta.
2015-02-28 13:17
Nets rungtynes pradejo su J. Johnson 4 numeriu...O McHalle nenorejo tuom pasinaudot kazkodel.
2015-02-28 13:05
Nesizaide Rockets, tik trumpom atkarpom i ritma ilipdavo. Dmo lygiai taip pat, pora min aikstej ir dvejotinas svilpukas, o tada ant suolo. Taciau prie paskutinio spurto donse prisidejo, geru sienu dejo pora tritaskiu ikrito+ gynyboj atstovejo.
2015-02-28 12:59
DMO mazai zaide, nes teisejai greitai prisvilpe nesamoningu prazangu...
2015-02-28 12:11
Anonimasbet jones tai stipriai užgožia donata, ypač kamuoliais.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt