Kevinas Love'as laimėjo mikrodvikovą prieš Davidą Westą, bet pergalės tai neatnešė
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Likus pusantros valandos iki rungtynių Klivlando „Cavaliers“ (37-23) strategas Davidas Blattas pranešė žurnalistams, jog LeBronas Jamesas dėl skaudančios nugaros nerungtyniaus. Be lyderio likusi „Cavaliers“ ekipa Indianoje nusileido vietos „Pacers“ (24-34) 86:93 (28:19, 17:32, 16:23, 25:19).

Jau anksčiau buvo žinoma, kad šiose rungtynėse nežais peties traumą besigydantis Kyrie Irvingas.

Nepaisant rimtų netekčių „Cavaliers“ startavo sėkmingiau. Po J.R. Smitho tritaškio svečiai pirmavo 21:8, o pasibaigus pirmajam ketvirčiui 28:19.

„Pacers“ perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje. Likus žaisti 5 minutes iki ilgosios pertraukos Luisas Scola persverė rezultatą (37:36). Kėlinys baigėsi Rodney Stuckey tritaškiu ir „Pacers“ padidino persvarą (51:45).

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau atrodė Indianos atstovai. Jie pranašumą padidino iki 13 taškų (70:57). Visą likusį laiką „Cavaliers“ bandė vytis varžovus ir mačui artėjant prie pabaigos deficitą sumažino iki 4 taškų (81:85), o tuomet tritaškiais apsikeitė Stuckey ir Smithas.

Davido Westo dvitaškis ir George‘o Hillo baudų metimai įtvirtino „Pacers“ pergalę 93:86. Paulo George‘o sugrįžimo laukiančiai „Pacers“ ekipai ši pergalė labai svarbi kovojant dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Šiuo metu aštuntąją vietą užima Bruklino „Nets“ (23-32).

Hillas pirmą kartą karjeroje surinko trigubą dublį. Įžaidėjas pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir 12 sykių asistavo komandos draugams.

„Pacers“: Rodney Stuckey 19, George‘as Hillas 15 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), C.J. Milesas 13, Davidas Westas 12.

„Cavaliers“: J.R. Smithas 21, Kevinas Love‘as 17 (10 atk. kam.), Matthew Dellavedova 14 (10 atk. kam.), Imanas Shumpertas 14 (10 atk. kam.).

2015-02-28 19:39
Steroidai rules!!!
2015-02-28 16:54
haters gonna hate
tie kas rasot apie steroidus tai tokie atsilupe atrodot kad bbd...
2015-02-28 15:59
Protingas
Ar kas nors irode, kad jis steroidus naudoja?
2015-02-28 13:06
Be steroidu LBJ yra niekas

--
2015-02-28 12:20
Donce_3000_Gryzo
Tiesa sakant be LBJ nieko ta team gero.Geriausias pasaulyje krepsininkas LBJ 100% laimes NBA. LBJ geriausias!!!

--
2015-02-28 12:07
Gal or gerai daro, kam ten stengtis del to Mvp, geriau sveikata PO tausot.

--
2015-02-28 11:53
susileis lebronas, dar viena doze steroodu ir vėl varys

--
2015-02-28 11:33
Nu tai viskas gerai su tom minutemis tipo? :DDD zaidze pagr zaidejai po 40 minucu ir tipo 70 proc pajeguma isnaudoj :D
2015-02-28 11:09