Andrea Bargnani priminė apie save iš gerosios pusės
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Pastaruoju metu daugiau laiko gydydamasis traumas, nei žaisdamas krepšinį, praleisdavęs italas Andrea Bargnani blykstelėjo penktadienio vakaro rungtynėse. Italo vedama Niujorko „Knicks“ (11-46) ekipa išvykoje 121:115 (23:28, 18:25, 25:16, 29:26, 10:10, 16:10) įveikė Detroito „Pistons“ (23-35).

„Pistons“ persvara antrajame kėlinyje siekė 18 taškų (51:33), bet „Knicks“ ketvirtį užbaigė laimėdami trijų minučių atkarpą 8:2.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva jau priklausė Niujorko vaikinams. Bargnani dėjimu iš viršaus persverė rezultatą (63:62), o pasibaigus kėliniui „Pistons“ pirmavo 69:66.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, kol galiausiai iš po krepšio įmetė Lou Amundsonas (92:95). Pratęsimą išplėšė „Knicks“ gynėjo Lance‘o Galloway tolimas metimas.

Pirmojo pratęsimo metu svečiai buvo arčiau pergalės, tačiau Gregas Monroe išlygino rezultatą (105:105), o paskutinė „Knicks“ ataka pasibaigė Timo Hardaway Jr netaikliu metimu.

Antrajame pratęsime „Pistons“ puolimas strigo ir tuo pasinaudoję niujorkiečiai laimėjo 121:115.

Bargnani pelnė 25 taškus (10/20 metimai) ir atkovojo 12 kamuolių.

Tragiškas rungtynes sužaidė Detroito ekipos įžaidėjas Reggie Jacksonas. Jis buvo „apdovanotas“ net septyniais blokais ir pataikė vos 5 metimus iš 24.

„Pistons“: Gregas Monroe 28 (13 atk. kam.), Andre Drummondas 21 (15 atk. kam.), Kentavious Caldwellas-Pope‘as 19, Reggie Jacksonas ir Jody Meeksas po 16.

„Knicks“: Andrea Bargnani 25 (12 atk. kam.), Timas Hardaway Jr. 18, Lou Amundsonas 17 (14 atk. kam.), Shane‘as Larkinas 16, Lance‘as Galloway 12, Aleksejus Švedas 11.

2015-02-28 13:22
o tu kurva, Barganni??? sveikas sugrįžęs šmiki ;)
2015-02-28 13:06