Trečiajame kėlinyje palūžę Jonavos krepšininkai (balta apranga) Klaipėdoje patyrė triuškinamą pralaimėjimą

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse išvykoje patyrė Jonavos „Petrochemos“ (16-20) krepšininkai mače Klaipėdoje – 66:88 (14:26, 21:22, 9:23, 22:17) turėję pripažinti vietos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (20-16) ekipos pranašumą.

Tai buvo paskutinioji komandų akistata šių metų NKL sezone prieš atkrintamąsias varžybas. Dukart reguliariajame sezone triumfavo jonaviečiai, abu sykius stipresnis antrajame čempionato etape buvo uostamiesčio klubas.

Rungtynes sėkmingiau pradėję šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 48:35, o sužaidus minutę trečiajame kėlinyje ekipas skyrė 11 taškų (51:40). Būtent tada klaipėdiečiai ir pasiuntė svečius į nokautą – 7 min. atkarpą jie laimėjo 20:0.

Po tokio klaipėdiečių spurto prieš paskutinį kėlinį skirtumas tarp komandų jau siekė 27 taškus (71:44) – paskutinės 10 min. tebuvo paprasčiausias formalumas.

„Petrochema“:Tadas Sebežiovas 20, Vladislovas Razumnovas 7, Henrikas Vorotnikovas 7, Evaldas Aniulis 6 Vytautas Pikalavičius 6.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 13, Dainius Vaitelis 11, Tadas Maželis 11, Donatas Norkus 10, Viktoras Chodosovskis 10.

2015-03-01 09:12