Marco Gasolio sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. AP – Scanpix
Sunkią pergalę po dviejų pralaimėjimų paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Marco Gasolio vedama Memfio „Grizzlies“ (42-16) komanda.

Ji išvykoje 101:97 (18:24, 30:22, 24:24, 29:27) tik po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš Minesotos „Timberwolves“ (13-45) klubo žaidėjus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Kevinas Martinas smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (95:95)

Po „Grizzlies“ pertraukėlės iš toli pataikęs Mike'as Conley išvedė svečius į priekį (98:95), tačiau puolime antruoju šansu pasinaudojęs Andrew Wigginsas sudrebino varžovų krepšį dėjimu iš viršaus bei sumažino šeimininkų deficitą iki minimalaus (97:98).

Pražanga sustabdytas Mike'as Conley nuo baudų metimų linijos neklydo, „Timberwolves“ surengti rezultatyvios atakos nepavyko, o Memfio klubo pergalę galutinai įtvirtino vieną baudą pataikęs Tony Allenas (101:97).

„Timberwolves“ komandai pergalės pasiekti nepadėjo net 16 antrųjų šansų puolime ir dvigubai mažiau padarytos klaidos (12 prieš 24).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 25 (10/22 metimai), Gary Nealas 16, Kevinas Martinas 13, Ricky Rubio 13 (3/12 metimai, 7 atk. kam., 10 rez. perd.), Gorgui Diengas 13 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 27 (11 atk. kam., 6 kld.), Mike'as Conley 17, Jeffas Greenas 13, Tony Allenas 11, Beno Udrihas 8.

2015-03-01 18:22
2015-03-01 12:52